Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek melyik név tetszik ezek...

Kinek melyik név tetszik ezek közül?

Figyelt kérdés

Nataniel , Marcell, Nimród

Hogy becéznéd,( becéznéd -e) ezeket a keresztneveket?

Aki akarja megírhatja még kedvenc fiú nevét is!



2017. aug. 11. 02:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem tetszik!
2017. aug. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Melyek tetszenek?
2017. aug. 11. 02:32
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
A Marcell szép. Kedvenc fiú nevem a Barnabás.
2017. aug. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
61%

A Nataniel nagyon undorító, olyan mint mondjuk a Szebásztián vagy a Jonatán, nagyon idegen és iszonyat rosszul hangzik, plusz felnőtt korában senki sem fogja komolyan venni. (Felmérések alapján azok az emberek, akiknek "átlagos" nevük van - az átlagos itt nem azt jelenti, hogy sok embert hívnak a így - sokkal jobban boldogulnak az életben, mint azok, akiknek nem. Ez érthető is, mégis milyen főnök venne fel egy Natanielt?)

A Marcellel nincs semmi baj, nekem talán egy kicsit elcsépelt, meg csak úgy szimplán nem tetszik, lehet hogy azért,mert nem ismerek sok rendes Marcellt. Ezek szubjektív dolgok, objektív bajom nincs vele.

A Nimród nagyon szép, magyaros és történelmi, kicsit olyan mint például a Zalán. Karakteres, bölcsességet és erőt sugall, szerintem ezt válaszd.

2017. aug. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Vgülis szép mindhárom, de nekem nem jön nagyon be.

Nataniel túl fura. Marcell túl tucat manapság. Nimród meg olyan kemény számomra.

2017. aug. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
A Nimród nagyon szép és ősmagyar név. Nekünk is listás volt, de Botond lett végül. Én nem becézném! Van egy ismerősöm akinek így hívják a fiát, Niminek becézik (ettől rosszul vagyok)!
2017. aug. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 p.szabina1223 ***** válasza:
68%
Legjobban a Nimród tetszik, utána a Marcell. A Nataniel nem jön be. Az én kedvenc neveim a Balázs, Ádám, Gergely, Hunor, Dániel.
2017. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Fú...Ismertem egy Nataniel nevű kisfiút, aki így volt anyakönyvezve, és a féleszű anyja Nétön-nek hívatta, pedig nem volt semmi angolszász kötődésük.

A Marcell az egyik kedvenc nevem, ez tetszik a legjobban.

A Nimród is szép.

2017. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Ezek közül a Marcell a legjobb.

Nataniel nagyon idegen és Natinak becézve olyan kislányos.


Nimród nekem a nyafog, tipródik, nyomorog szavak összességet juttatja eszembe, vagyis elég negatív érzéseket. Nimi? Rodi?

2017. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
A Marcell fogjuk rá, hogy tetszik, a másik kettő nem. Az én kedvencem a Manó és a Hugó.
2017. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!