Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Marcell vagy Olivér? Melyik...

Marcell vagy Olivér? Melyik tetszik jobban, melyiket adnád szívesebben? Ha van, indoklásnak is örülök.

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Olivér az egyik kedvencem, de nem adnám, mert ahogy megtetszett, egyből felkapott név lett.


Marcell is nagyon tetszik és szép név, de azért nem adnám, mert soha a b-dös életben nem fogja senki Marcellnek hívni, mindig mindenki Marcizni fogja (ahogy a Mártont is), akkor is, amikor egy nagydarab, szigorú tekintetű, férfiállat lesz belőle, és az így nekem tök röhejes. :)

2017. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Oliver az egyik kedvenc nevem, ezert adnam. A szuleim kutyaja Marci.
2017. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Olivér.


A Marcell egyszerűen nem tetszik.

2017. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyformán nem tetszik mindkettő név. Márton verzió tetszik Marciból, esetleg Martin, de inkább Márton. Olivér helyett meg inkább Szilveszter? Szerintem az klassz név. Nekem egyformán nem tetszik tehát mind a kettő név, bocsi. Ha már legépeltem, elküldöm, de most jöttem rá, miután leírtam, hogy ezzel, az én válaszommal így most talán nem leszel sokkal előrébb. Na jó, inkább Marcell, az kellemesebb, meg férfiasabb hangzású számomra , mint az Olivér.
2017. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!