Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a leletek?...

Mit jelentenek ezek a leletek? SOS

Figyelt kérdés

Klóros flóra,LSIL, HPV gyanú, CIN I

P3

Cervicalis dysplasia


2017. aug. 23. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Surgosen menj dokihoz.
2017. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Azert nem kell betojni.

Majd a nogyogyasz elmagyarazza. A HPV egy virus, himan papilloma virus, ez okozHATJA a mehnyakrakot, DE ez sok emberben megvan.

A P3 rakszures pedig egy hatareset DE NEM jelent feltetlen rosszat.


Az elso milyen tapasztalat alapjan irt ?

En diplomas egeszsegugyeskent.

2017. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál mivel levelet kaptam a kórházból. De sajnos semmit nem magyarázott és most le se tudom írni mit érzek.

Kétféle gyogyszert kell szednem és utána lesznek vizsgálatok. De az még egy hónap, plusz annak is az eredménye. Addig meg fogok őrülni 😢😢😢

2017. aug. 23. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted menj el magánorvoshoz. Vagy menj vissza sztk alapon másik orvoshoz aki elmagyarázza.
2017. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

2. vagyok, maskor nyugodtan lehet az orvosnak mondani, hogy magyarazza el , ez is a dolga.

Ne aggodj, mert felesleges, hidd el, ha komoly baj lenne, ne gyogyszert irt volna. Rengeteg noben ( milliokban ) ott a HPV es nem okoz gondot.

Ha megis gond van, kimutik az adott reszt.

Ez nem halalos rak, vagy valami.

2017. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De valami elváltozás ugye azt jól értelmezem? 24 éves vagyok, pont most akartunk belevágni a babaprojektbe, de ettől függetlenül is gond van. Ha gyógyszeres kezelésre sem javul akkor mütétre kerül sor?
2017. aug. 23. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Elég ijesztő tud ez lenni így elsőre,de tényleg nem kell azonnal a legrosszabra gondolni.

Nekem is egy hónapig kellett gyógyszert szednem,akkor jobb is lett a helyzet,azonban sajnos a következő rákszűrés után megint hasonló lett az eredmény,akkor már nem is adtak gyógyszert,hanem műtét lett a vége.

De nem valami nagyműtétre kell gondolni!

Nem emlékszem pontosan,de azt hiszem aznap este jöhettem is haza(a műtét napján)

2017. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ki kell metszeni egy darabot a méhszájból, eból szövettant készíteni. Mindenképpen van elváltozás a méhszájban, de CIN1-es stádiumban ezt teljesen meg lehet gyógyítani.
2017. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!