Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Rebeka névről?

Mit gondolsz a Rebeka névről?

Figyelt kérdés
Ezt a nevet választottuk a születendő gyermekünknek. Az emberek egy része szerint szép, viszont nem először hallom azt a kérdést, hogy lesz-e másik neve is, hogy tudjon választani, meg gondoltunk-e arra, hogy ha csúfolni fogják, hogy fogja bírni. Teljesen elbizonytalanodtam. Mi a baj a névvel?
2017. aug. 25. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon tetszik :) Viszont egyszer hallottam h egy nő Ribikének becézte a saját lànyát :O


Úgy birom amikor valaki két nevet akar adni,mi lesz ha a gyereknek egyik sem tetszik. Meg gondolj bele évekig az egyiket fogja hallani a szülőktől a családtól azt szokja meg én nem hiszem h akinek két neve gondol egyet és pl. 20 év múlva a másikat hasznàlja…

2017. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, én csak azért nem adnám mert akit ismerek Rebekát egy undok csaj.
2017. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 jafnrétti ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, ha lett volna lányunk is, esélyes lett volna ez a név :)
2017. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, majdnem Rebeka lettem, csak aztán anya lebeszélte apát :)
2017. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2017. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Nálunk van a családban Rebi baba :) Nem mondom, hogy csúnya, de azért tényleg nem is egy kifejezetten szép hangzású, csengésű név. De ti tudjátok, az is lehet, hogy az ismerősök számára a kislányotok, majd megszépíti a nevet :)
2017. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik. Rebus :)
2017. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha lànyom lett volna Rebeka Barbara lett volna de kisfiam lett :-)
2017. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Óvis kisfiam "felesége" Rebeka. A fiam 1 évig derekának :D hívta,mert nem tudta rendesen mondani. Nekem tetszik,de én az ilyen tipusú neveket szeretem.
2017. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezt a nevet akartam adni a lányunknak mert egyik kedvenc lány nevem de a férjem szerint cigányos - tiszta hülye, nem cigányos, másrészt meg ő negyedrészt cigány akkor meg??


Boglárka lett végül a lányunk, ez mindkettőnknek tetszik.

2017. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!