Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újabb citológiai vizsgálat...

Újabb citológiai vizsgálat két hónapon belül nem ugyan azt az eredményt fogja kimutatni?

Figyelt kérdés

augusztus elején levett citológiám eredménye P-as lett, az orvos már szeptember végére visszarendelt újabb rákszűrésre. Én viszont azt olvastam, hogy 3 hónap kell mire ott a laphám és a sejtek megújulnak. Így két hónapon belül tehát valószínű, hogy újra P3-as eredményt kapok majd?

Fölöslegesen nem szeretnék konizációt emiatt. :(


2017. aug. 25. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivan???

Hat az extra gyors es értelmetlen..nekem juniusban lett p3 es szeptemberbe kell mennem. Most terhes lettem igy a masodik huvelykúp kúrát mar nemtudom megcsinálni. De ha akkor csinalja meg valszeg tul korai lesz es ugyanolyan rossz eredményed lesz,ő meg befosat .. semmiképp nem mennék olyan korán

2017. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sem értem. Magát a citológiai leletet én nem láttam, csak azt tudom amit az ambuláns lapra ráírtak. Lehetséges hogy a doki olyat látott rajta, ami miatt ennyire sürgeti?

Tapasztalt, elismert orvosról van szó...

2017. aug. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!