Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy Jöjjön a hideg,az ősz,a tél amikor már hamar sötétedik :( a gyereket jól fel kell öltöztetni meg magadat.nem szeretném :(
2017. szept. 5. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nyáron meg ragadtunk a napvédő krémektől, ettől függetlenül jöttek a ronda szeplők, aggódás, hogy nem iszik a gyerek és 37 fokos lakás és a nyaralás csak a gyereknek nyaralás,..

Inkább a hűvös friss levegő, csend, nyugalom, napirend, rutin

2017. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Nha nem lenne oraállitás, nem sötétedne hamar
2017. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én meg alig vártam már, hogy véget érjen ez a pokoli nyár... A hűvös ellen lehet védekezni, a 41 fokos forróság ellen nem. Végre egész nap kimehetünk az udvarra a másfél évesemmel, nem csak este 7-8 óra után.
2017. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Rühellem a nyarat. Egyedül akkor viselem, ha vízparton vagyok es egy szal semmiben vagy a vízben lazulhatok.

Mivel sem milliomos nem vagyok sem idomilliomos, igy altalaban a mhelyemen vagy a tetoteri lakasunkban toltom a napjaim. Éjjel meleg van a legkondiban faj a fejem, a derekam, aludni nem tudok. Izzadok, mint a lo egesz nyáron. Az egesz napom arról szol, h hol a seggemen hol a hajamon csöpög a viz. (56 kg vagyok es 171..szoval meg dagi se...)


Érdekel-e a.sotet..?? Nem tőlem aztan lehetne hetekig is. Csak 22fok legyen kb.


Valamelyik nap megláttam az ősz klasszikus fényeit az utcán. Vegigneztem a fákon hogy sárgulnak a levelek (bar lehet kiegtek siman csak az x.kva hohullamban..) láttam a sutotokoket meg az oszirozsakat a piacon es elkapott a nyugalom. Szóval nem.. Nem erdekel az sem ha a budiajtot kell magamra vennem. :) imádni fogom. Remélem hó is lesz.


Hjaa es annyit meg, h 39hetes terhes vagyok.. Ezt a nyarat kimondottan utaltam.. Ott rohadt vna meg.

2017. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Őszinte leszek én már rühelltem ezt a nagy meleget.. meg legkondival a lakasban is. Mindig folyik a viz rolam, a kocsiban megy a klima mert maskepp megsulunk de attol meg egy ido faj mindenem. En júliusban már unom a nyarat
2017. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a mai idő lenne (napsütés, de kb 20 fok) az csodás lenne.

Én sem várom a hideget. Úgy menni bevásárolni gyerekkel, hogy beöltöztetem aztán amikor bemegyünk levetkőztetni, aztán újra fel stb... Az elindulási procedúrát sem várom...


A nyár a nap és a hőség miatt aggódós volt a babával, de ez most jól esik ami a héten volt. Végre ki tudta próbálni a kapott pulcsijait :D

2017. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én imádom az őszt és a telet.
2017. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Én teljesen átérzem amit írsz..
2017. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Utálom az őszt, szürke, esős, a legrosszabb évszak. A tél jobb, ha esik a hó vagy napsütéses hideg van. Ráadásul nagyon fázós vagyok.
2017. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
látom nagyon le vannak pontozva azok az emberek, akik nem várják az őszt és a telet.
2017. szept. 6. 09:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!