Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapja nem voltam együtt...

2 hónapja nem voltam együtt senkivel ha voltam is mindig vedekeztunk,6 hónapja fogamzasgatlot szedek, de 3 hónapja gyógyszer váltottam azaz most szedem a 6. Levelet, viszont most barnazasom van. Szerintetek mi a probléma?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
válts gyógyszert, ez nem jó neked.
2017. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barnázás az új gyógyszer miatt is lehet.
2017. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 nap kell, hogy mejojjon újra.
2017. szept. 9. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha újat szedsz, vagy váltasz, akkor az első 3 hónapban előfordulhat pecsételő vérzés. Mivel te 3. hónapja szeded az újat, így ez még belefér. De ha a következő hónapban is ez lesz, akkor ez nem jó. Bár nem tudom, hogy miért szedsz fél éven belül már második fajtát? Lehet, hogy az sem volt jó? Márpedig akkor lehetséges, hogy alapból nem kéne szedned fogamzásgátlót.
2017. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az előző sem volt megfelelő.
2017. szept. 9. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a következő hónapot, ha akkor is ez lesz, akkor védekezz más módon, mert a fogamzásgátló neked akkor nem lesz megfelelő.
2017. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!