Melyik név tetszik?

Figyelt kérdés

Panna vagy Lili

Benjámin vagy Vincent


2017. szept. 24. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Egyik sem. Tucatnév.
2017. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Benjámin. Lánynévből mindkettő becenév, ilyet nem adnék, akkor inkább Anna vagy Liliána és becézheted Pannának vagy Lilinek. A Vincent meg túl külföldies nekem, akkor már inkább Vince.
2017. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek közül a Lili és a Benjámin, de a Pannával sincs gond, a Vincent nekem is túl idegen.
2017. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
25%

Panna és Lili becenevek, felnőtt korukban így nem fogják komolyan venni őket.


Benjámin a Bibliában a legkisebb testvér volt, férfinak nem szerencsés névválasztás.


A Vincent Magyarországon elég szokatlan, elsőre nem fogják tudni kiejteni, van, aki magyarosan, van, aki angolosan ejtené.

2017. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Panna és Lili becenevek, tényleg nehéz őket komolyan venni. Inkább akkor Anna és Lilla/Liliána.


A Vincent nem tetszik, de a Vince igen. A Benjámin is jó.


Személy szerint egyiket sem adnám, de ha muszáj választani, akkor Lilla és Vince.

2017. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha muszáj akkor Lili és Benjamin.

De igazából Liliána és Vince.

2017. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
64%
A Vincent nagyon tetszik. Viszont én sem adnám így becézett formában a Lilit, inkább Lilla.
2017. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Lili tetszik. Orvost is ismerek ilyen névvel a harmincas korosztályból. Soha nem volt a nevéből problémája. Nagyon rendes orvos, olyan mint egy tündérke. Mindenki szerint illik rá a Lilire. Nem gyerekes a neve a betegek szerint sem. Sőt, örülnek, hogy nem mégegy Katalin, Zsuzsanna, Melinda, Erzsébet stb. Ez rohadt unalmas már az ő korosztályában. Állítólag a Lili most divat. Nahát én egy Lilit ismerek, pedig 3 ország több városában is sokat jártam. Magyarországon is. Jár oviba rokonom. Nincs Lili ovitársa. Hanna, Jázmin, Kiara van.

A Panna viszont nem tetszik. A Vincent csak külföldön tetszik. A Benjámin még külföldön se.

2017. szept. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!