Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Kende, Hunor, Farkas, Kolos, Vajk, Előd, Botond, Álmos, Vazul.

2017. okt. 12. 17:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kende tetszik, vagy hasonló a Keve is.
2017. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Írom sorban a véleményem mindegyik névről.


Kende : Kicsit szokatlan, de ha már "szájra áll" nem hangzik rosszul,bár kicsit "felnőttes", nem gondolom, hogy öreges,csak egy felnőtt férfi jut róla eszembe, nem egy kisfiú. Én maximum 2.névnek adnám.


Hunor : Nekem tetszik, szép, viselhető név, nem túl hagyományos, nem is túl gicces, plusz pont,hogy ősmagyar név. Én nyugodt szívvel adnám a fiamnak.


Farkas: Nem is tudom mit írjak.Úgy általában tetszik a kiejtése, bár egy kicsit kemény hangzású, és imponáló a farkas, az ereje stb. úgyhogy tetszik, de nem tudom, hogy egy gyereket jó ötlet-e így elnevezni. Én nem merném bevállalni, talán 2.névnek, de valószínüleg 2.névnek is valami "rendes " nevet, tehát nem egy állatfaj nevét adnám, hiába tetszik a hangzás.


Kolos: Semleges, bár inkább a nem tetszik felé hajlom. Elsöre úgy hangzik, mintha csak vezetéknév lenne, és Kolosi Péterre asszociálok, de ettől függetlenül vállalható névnek tartom.


Vajk: Ez hatáeozottan nem tetszik, bár ünnepélyes hangzása van és István királyunk másik neve, úgyhogy első hangzásra méltóságteljes, de szerintem egy totyogó gyerkőcnek komolytalan, szinte nevetseges lenne,ráadásul folyton csúfolnák a kisfiút, hogy " Vajkrém".Nem adnám.


Előd: Szintén elég komoly név egy kisgyereknek, de teljesen viselhető.


Botond: Ma divatos név, szerintem nagyon szép, a Hunor mellet ez a legjobb választás a felsoroltak közül.


Álmos: Közömbös, de aggódnék, nehogy csúfoljak vele a gyereket.


Vazul: Nem tetszik, túl komor,rideg hangzású név, a későbbiekben könnyen csúfolható.

2017. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kende: nekem nem tetszik, picit komolytalan

Hunor: nagyon tetszik, nagyon szep nev, es annyira azert nem gyakori.

Farkas: nem tetszik, miert aksrnad egy allatrol elnevezni szegeny picit?

Kolos: nem tetszik, mert nem lehet jol becezni

Vajk: szerintem szornyu

Botond: nagyon tetdzik, a Boti beceset megy egyszeruen imadom

Almos: nem olyan rossz, de nem adnam

Vazul: ennyire ki akarsz bszni szegeny gyerekkel?


Hunort adnam vagy a Botondot. Sajnalom ha megsertettelek, de ez az oszinte velemenyem.

2017. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!