Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lelle Kamilla vagy Lelle Bíborka?

Lelle Kamilla vagy Lelle Bíborka?

Figyelt kérdés
Vezetéknév Turai. (Két nagyobb ikertesó Olívia Barbara és Zsombor Marcell)

2017. okt. 13. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egyiket se adnám, de inkább Lelle Kamilla, ott legalább egy név van ami viszonylag szép.
2017. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Hat nemtudom... szerintem a Turai Lelle Briborka jobban hangzik, mint s Turai Lelle Kamilla, de megis a kamillasat adnam, ugyanis szerintem a biborka nevet nem fogja tudni hasznalni, a kamilla viselhetobb. De igazabol mindegy melyiket adod, mert gondolom a Lellet fogja hasznalni a pici lanyod, es az meg szerintem nagyon szep nev😍
2017. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Lelle??? Mint Balatonlelle??
2017. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Lehetne inkább Balaton Lelle. Én nem erőltetném a két nevet. A Lellét elfelejteném és a másik kettő közül adnám valamelyiket. De inkább a Kamillát, mert majd 40 éves felnőtt, esetleg komolyabb pozícióban levő nőnek kicsit nevetséges a Bíborka keresztnév.
2017. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lelle Kamilla,a Bíborka bizonyos kor utan nekem is vicces.
2017. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lelle Kamilla nagyon szép.
2017. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Én máshogy adnám. Lelle Lia, Lelle Lea vagy valami hasonló rövid névvel, ha már eldőlt, hogy Lelle


De hogy a kérdésre is válaszoljak, szóval ha nagyon muszáj akkor Lelle Kamilla

2017. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Lelle Kamilla
2017. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Lelle Bíborka jobban illik stílusát tekintve, Kamillával kissé trillázós de mégis a Lelle Kamillára szavazok mert felnőttként viselhetőbb.


7 es válaszolónak meg üzenem hogy jóhogy nem lililululala vagy lalala.

2017. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

7es, ne adj ilyen rettenetes ötleteket..a Lia, Lea önmagában is rettenetes, nemhogy másik L betűvel kezdődő névvel. Szerencsétlen gyerek lesz, nem kismacska.


Kérdező: Ha ez a kettő van csak akkor Lelle Kamilla, az egy paraszthajszállal vállalhatóbb mint a Lelle Bíborka. Én azonban még nézelődnék a nevek között.

2017. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!