Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vegyek székmagasítót?

Szerintetek vegyek székmagasítót?

Figyelt kérdés

Olyan etetőszékünk van amit oda lehet tolni az étkezőasztalhoz, tehát eléri kényelmesen. Szerintetek vegyek székmagasítót? Annak az az értelme, hogy mégiscsak "felnőtt széken" ül? Vagy van más haszna is? Gondolom magától nem tud rá felülni.


A fiam 2,5 éves.



2017. okt. 16. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 2 éves volt, a kislányom pedig még kettő sem, amikor elcsomagoltuk az etetőszéket. Azóta ugyanolyn széken ülnek az étkező asztalnál, mint mi felnőttek. Elérik az asztalt. Kezdetben kicsit szokatlan volt Nekik, de már akkor is elérték.

A kislányom most 2,5 éves, ahogy számolom, lassan 1 éve ül normál méretű széken étkezéskor.

Szerintem nem kell az a magasító! Próbáljátok meg, ültesd oda az asztalhoz, tetszeni fog neki, hogy olyan nagyfiúsan ehet, mint apa meg anya.

2017. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mivel két kicsit neveltem egyszerre, ezért mi külön kis asztalt vettünk két székkel- evénél is jó volt nem kellett félnem, hogy leesnek a székekről és a magassággal sem kellett szórakoznom.


Nekünk ez nagyon bevált és a kölkök is imádtak a saját asztaluknál enni.

2017. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. okt. 16. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
IKEA junior széket használunk az etetőszék után. Fél tudnak rá ülni egyedül.
2017. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stokkehoz hasonló székünk van, én nagyon szeretem.
2017. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. okt. 17. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!