Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden vedono kimegy megnezni...

Minden vedono kimegy megnezni a lakást/ házat ahol lakik az ember?

Figyelt kérdés

Vagy ez vedonotol fugg?

Mert nalunk a gyerekszoba egyenlőre káosz szoba,oda van berakva minden ami mashol nem fér el.

A háznak annak a része február végén lesz kész. A babát márciusra várjuk


2017. okt. 26. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ki kell menniük kornyezettanulmanyra. El lehet neki mondani, hogy felújítás alatt van a ház és azt is, hogy február végére lesz kész. Az utolsó hónapban úgyis mennie kell újra, illetve amikor haza viszed a babát akkor is.

Picit azért nem árt igyekezni, hogy időben kész legyetek

2017. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell mennie megnéznie, hogy egyáltalán hazavihetitek-e a gyereket. Ha sátorban laktok folyóvíz és fűtés nélkül, akkor nem. Amúgy nem fog belekötni abba, hogy épp építkeztek.
2017. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Annyit fűznék hozzá, hogy szintén ugyanígy voltunk mi is, de pl az én védőnőm be se ment a szobákba. Csak a nappaliban beszélgettünk.

Hallottam olyat hogy van aki körbenéz és van aki csak bemutatkozik és a nappaliban mondja el a dolgokat.. :)

2017. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak 1x volt, mikor 2. nap voltunk otthon a babával... vagyis, nem is igazán otthon, ugyanis amíg mi a kórhában voltunk a párom elkezdett költözni a másik házba, úgyhogy mikor jött a védőnő alig bírt bejönni a szobába mert akkora felfordulás volt, hogy úgy kellett bepréselnie magát a már 'elinduló' bútorok között... a kiságy még lapra volt szerelve, a baba a babakocsi mózesében aludt úgy 4-5 napig...

Tudta, hogy miért van ez, úgyhogy nem foglalkozott vele

2017. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Normális védőnő csak azzal foglalkozik ha valaki putriban lakik, egy felújítás nem gind, sőt.
2017. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagy felújításban voltunk, mikor terhes voltam. Kb az egész ház ki volt pakolva, mikor jött. Mikor megszültem, még nem volt kész, a hétvégi házunkba tudtam hazavinni a picit. Az is jo állapotú bár, de azért mégse olyan... Mégsem szólt egy szót sem. Aztán mikor hazaköltöztunk, egyszer kijött, azóta hírét se hallottuk :D
2017. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kint nálunk szülés előtt. A szomszédban van egy kicsit nagyobb gyerek mint a miénk, oda járt rendszeresen, tudta hol lakunk. Akkor jött először, amikor hazajöttünk a kórházból. Ha elmondod neki, mi a helyzet akkor biztosan megérti.
2017. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a sok segitokeszt valaszt. Nagyon rendesek vagytok.:)


Ezekszerint ez nem lesz hatrany.

Szigetelni kell(tt) megy uj ablak es ajto, festeni es lamberiazni kb ennyi. Es igy egybe ezt nemtudtuk most kiadni. A szigeteles folyamatban hetfore kesz a tobbi jovore marad :)

2017. okt. 26. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Velünk is ez volt, már terhes voltam, amikor megvettük ezt a lakást, és a gyerekszoba itt is amolyan "tároló" volt addig, amíg nem volt meg a kisfiunk.

Mire a védőnő először kijött, a lakás többi része már relatíve rendben volt, de a gyerekszobába sok minden be volt még "hányva". Létra, festékes vödrök, szerszámosláda, ilyesmi... Abszolút nem foglalkozott vele, csak annyit kérdezett, hogy az lesz-e majd a pici szobája.

2017. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, kötelező nekik. Az első terhességemnél ki is jött már a legelején, meg a terhességem végén is.

A másodiknál (8 évvel később, másik védőnő volt már akkor) nem jött ki, én jártam ugye hozzá havonta, ahogy kell, de mindig csak beszéltünk róla, hogy majd jönni fog, aztán amikorra meg volt beszélve, akkor én már bent voltam a kórházban, úgyhogy ez elmaradt, akkor jött először, amikor hazahoztuk a babát.

2017. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!