Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 3hónapos...

Mit vennétek egy 3hónapos babának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam :


[link]


Vagy ehhez még túl kicsi?

Ti mit ajánlotok? szeretek vele mondokázni, meg mesét olvasni..



2017. okt. 30. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mivel 3 hónaposan még fogalma sincs semmiről így azt vegyél ami szerinted éppen kell. Ha ez a könyv kell, akkor vedd meg.
2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi olyat vettünk tavaly amit most használ egy évesen. Sütifaló, lego duplo, tanuló alma és tablet
2017. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
49%
Karácsonyfát
2017. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Pelenkát
2017. okt. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szintén a fát kapta, 4hós volt
2017. okt. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kisebbik lányom volt kb ennyi idős karácsonykor, cuki karácsonyi mintás ruhákat kapott, főleg a nagytesó kedvéért. :) A legkisebb fél éves volt, ünnepélyesen karácsonyra tettük a hozzátáplálás kezdetét, és kapott egy doboz gabonaizét, nem pelyhet, de már nem jut eszembe a neve, és egy játszócumit.
2017. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondókás könyvet pl. Bóbita, adamo hintát, ruhát, csörgőt, rágókát, járókát, habtapit, montessori tornyot, ikea baba részlegről valamit. Ezek jutnak most az eszembe.
2017. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos lesz karácsonykor tőlünk játszó szőnyeget kap plusz apróságokat, amit amúgy is vennenk, de a magunk kedvére oda tesszük a fa alá.
2017. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mesekönyvet vennék, de nem ezt... nekem nem biztos, hogy szükségem lenne pl kis kece lányom leírására, zenéjére, megy anélkül is (csak hasra ütöttem, nem biztos, hogy benne van, de mondókák, énekek nekem gyerekkoromból jöttek, hiába hallottam újakat, nem ragadtak meg, nem is kellettek)

Szóval mesekönyvet: Vackor, Vidám mesék, Öreg néne őzikéje, vagy akármi, ami tetszik. A gyerek részéről egyáltalán nincs jelenősége, de mégis lesz neki valami a fa alatt, és így olyan dolgot kap, amit jó eséllyel a következő 5-6-7 évben még bőséggel és folyamatosan ki tudtok használni az ő örömére.

2017. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!