Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek miatt el választanátok a...

Ezek miatt el választanátok a baba projektet?

Figyelt kérdés

Sogornő terhessége kb 5 hetes most.

Nagyobbik gyerek ballagása.

Apuka külföldi munkája évente 2x jár haza!


2017. nov. 2. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz, nem tudom össze rakni.
2017. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül csak az apuka munkája miatt halasztanám el. Bár attól függ meddig fog kint dolgozni. Ha ez nem lenne érvényben akkor nem, a másik kettő számomra nem lenne zavaró tényező.
2017. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze van a Ti gyerek-vállalásotokhoz az, hogy a sógornő is terhes?? Az sem zavarna, hogy a nagyobbik gyerek ballag.

Viszont az igen, ha az apa egész évben nem is látná szinte a gyerekünket.

2017. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apuka miatt igen, a többinek semmi köze az egészhez
2017. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet apa pont nem akkor jön haza amugy sem mikor épp ovud van...szoval emiatt nem görcsölnék,az első 2 dolog meg nem is értem hogy függ össze azzal h gyereket szeretnél....
2017. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet normálisan, érthetően kiírni egy kérdést? Egyébként mi köze a sógornőnek a te terhességedhez??? Mindenben ilyen nehezen döntesz??
2017. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szívsz?😂
2017. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szivok semmit. Általában minden fontos döntést nehezen hozok még többször átgondolok.
2017. nov. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!