Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az idegesítőbb?

Melyik az idegesítőbb?

Figyelt kérdés

Amikor várakozni kell valahol és

1. A gyerek szaladgál fel és alá

2. Egy anyuka énekelget melletted a gyerekének (már vagy 10x ugyanazt).

Ma jöttem rá, hogy engem a 2. Sokkal inkább idegesített, mint a szaladgáló gyerekek.



2017. nov. 29. 13:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Tőlem szaladgálhat, csak ne vonyítson. :D
2017. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Első. Talán ezért is a másodikat szoktam bevetni.
2017. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

A második. Legutóbb majdnem lekarmoltam az arcom az orvosnál ahogy az anyuka a 3 év körüli gyerekét "nyalta-falta". Így kicsi angyalom, úgy drága szívem és közben triviális dolgokat magyarázott neki teljes hangerővel.

Nekem is 3 évesem van és nem nyilvános helyen nevelem és tanítom. Szórakoztatni pedig úgy szoktam, hogy mást ne zavarjon.

2017. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Ezert viszek neki tabletet. :)
2017. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy off, de nekem mind a kettő idegesítő és nem tudok különbséget tenni.
2017. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Engem meg az olyan emberek létezése idegesít, akiknek nem elég a migránsokat gyűlölni, rá kell szállni a kismamákra, nyilvánosan síró kisbabákra, létezésükkel másokat idegesítő kisgyerekekre, nyugdíjasokra stb stb még sorolhatnám.
2017. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Te és a hozzád haonlóak az idegesítőek. Kívánok neked sok kicsi gyereket.. egyszerre :D sajátot!!
2017. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 7. válaszoló.

Tudod nem mindenki szereti a gyerekeket. Én sem. A sajátomért rajongok, de az idegen gyerektől a hátamon feláll a szőr, idegesítőek. Ez neked miért fáj? Miért vagyunk mi ezért rosszabbak mint ti, csak mert nekünk más gyereke idegesítő?

2017. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

6-os vagyok.

Egyrészt, mert ki nem szarja le, hogy szeretitek-e a gyerekeket vagy sem. A tieteket se szereti más mísz pofa.

Másrészt, mert ennek hangot adtok és idejöttök fröcsögni, és nem érzitek, hogy nagyon gáz gyerekeken gyűlölködni ok nélkül

2017. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Sikerült nullára pontozni, aki szerint gáz gyerekeken utálkozni :D taps, taps :D

EQ tesztet mikor töltöttetek utoljára?

2017. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!