Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nincs folyásom ovulációkor,...

Ha nincs folyásom ovulációkor, pedig szokott, az bajt jelezhet?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért félek ennyire, talán a korom miatt (16 vagyok, és nyilván nem gyerekre vágyom) mert nem vagyunk sokat együtt (max 2 alkalom egy hónapban), és mindig őszintén védekezünk, helyesen, óvszerrel, ámi még sosem szakadt ki, és a legtöbb alkalommal el sem megy a barátom (mint ahogy legutóbb sem volt rá idő). A legutóbbi menstruációm 27 napra jött meg és normális vérzés volt, 6 napos. Ha jól emlékszem rá, rá egy nappal voltunk együtt, és felfújtuk a gumit, ellenőriztük mint mindig, de nem volt rossz, bár azt nyilván észre lehet venni.

Most a 14. napon vagyok de semmit nem veszek észre. Már pár napja nedvesebb mint szokott, igaz, de ez nem olyan, nekem mindig szokott lenni ilyen, nagy mennyiségben tojásfehérjés folyás.

Pár napja volt ilyen ragacsos fehéres, mint szokott lenni a másik folyás előtt, de a másik folyás sehol. De én nem lehet terhes! Nincs mitől, mert nem ment el, és nem volt semmi baja az óvszernek, lekopogom.

Mégis mi lehet a baj? Egész nap gyomorgörcssel vagyok, nem tudok aludni, ezért írok ilyenkor. :(


2017. dec. 1. 02:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy felhívom a nőgyógyászunkat, de már annyiszor felhívtam sokmindennel, már félek hogy hülyének néz.
2017. dec. 1. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!