Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tisztán mennyi időt tud...

Tisztán mennyi időt tud eltölteni a család együtt átlagosan a hétköznapi napokon?

Figyelt kérdés
Munka és minden egyéb háztartási dolgok után, amikor mindkét szülő EGYSZERRE csak a gyerek(ek)re figyel, játszik stb. ez egy átlagos hétköznapi napon mennyi dő nálatok?
2017. dec. 1. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap szinte semmi, mert a férjem este 7-fél8-ra ér haza, a gyerekek fürdenek, ő szeretne vacsorázni. Amíg én fürdök, addig szokott velük játszani vagy beszélgetni vagy birkózni egy 20 percet. Aztán amíg ő megy a fürdőszobába, addig én már mesélek nekik. Így váltjuk egymást.
2017. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3asban semennyit...apuka kamionotok szóval nálunk a hétvége a nyerő. De ha úgy adódik hogy mondjuk hétfőn elmegy és haza is ér mert csak másnap rakodik fel akkor amikor hazaér csinálunk valami programot(itthon vagy a szabadban) .
2017. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs kamionozik akart lenni
2017. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem szokott ilyen lenni.

Alapból 4 műszakban dolgozik a párom, mikor ő hazaér én csak akkor tudom viszonylag nyugodtan csinálni a házimunkát, ő tanul is közben, úgyhogy a négyesben töltött időnk 0

2017. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon változó.

Van h semennyit, van h napi szinten 1-2 órát. Attól függ h a férjem milyen műszakos. Sajnos a hétvégéken kevés az az idő amit hármasban töltünk. Ő akkor is dolgozik.

2017. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Kb. fél 4-re ér haza a férjem onnantól ha nincs más dolgunk együtt vagyunk alvásig. Nappali-konyha egyben van nálunk, így elképzelhető hogy valamelyikőnk vacsorár készít stb., de alapvetően egy légtérben vagyunk mindannyian.
2017. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, nem fél 4-re, fél 5-re ér haza.
2017. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Kb 1 óra, 7-től 8-ig bár én 3negyed körül elmegyek fürödni, de 7 körül szoktunk végezni vacsival, 8kor fürdik kisfiam így addig szoktunk játszani 3-an.
2017. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Max 2 óra hossza.

Este mikor hazajön már alszik,reggel szoktunk héttől kilencig együtt lenni(ha épp nem megyek piacra vagy postára vagy olyan helyre ahova nehézkes gyerekkel)

2017. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hétköznap nálunk is ritka, hogy mindannyian együtt vagyunk. A férjem sokszor csak 8 után ér haza, és ilyenkor maximum az ágyban kapja még el egy puszira a kisfiunkat. Ha viszont hazaér hamarabb, akkor mindig együtt vacsorázunk, aztán pedig kis játék-birkózás-fürdés a program. A hétvégéket viszont tartalmasan töltjük, plusz péntekenként "apa-fia délután" van - olyankor a férjem megy érte a bölcsibe, és egész délután együtt vannak fektetésig.
2017. dec. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!