Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik milyen pelust vetette...

Kismamik milyen pelust vetettek a szuletendo babotoknak?

Figyelt kérdés

36hetes terhes vagyok es mar foglalkoztat a kerdes h milyen pampers pelust vegyek neki mert van a nem born baby 1 es a 2.

A babucit mar most 3kg.nak merte a doki!


2017. dec. 18. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy mekkorára mérik semmit nem jelent. Én a helyedben vennék 1 csomag 1-est és egy kettest, az első 5kg-ig jó, biztosan elfogy, ha meg kell még, tudtok venni


(én pl a 3320g-os gyerekre is simán 2-est adtam, nem volt semmi baj belőle)

2017. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mi vettunk 3 félét kis kiszerelesben, nemtudom melyik lesz jó de 2 fajta papmerst és 1 liberot

Sokan szidjak a pamperst :/ szval remelem nekunk jo lesz

37hkm

2017. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,mar most olyan lazban vagyok.😃
2017. dec. 18. 08:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen en is hallottam sok ellen ervet a pampersre.
2017. dec. 18. 09:00
 5/19 anonim válasza:
Nem érdemes az 1-ből sokat vásárolni, mert valamiért azokból olyan könnyen kifolyik a pisi. Nekem a Bella-Happy márkájú jött be nagyon picinek :) A zöld pampers nem igazán jó, viszont a Pampers prémium care nagyon, picit drágább, de ér is annyival többet. Végig probalgattam a sajatmarkasat is, még a rossmanos ami egész jó
2017. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor mar picivel tobbet add erte az ember csak jo legyen.
2017. dec. 18. 09:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülés napján 4,5 kg-na merte az orvos reggel, aztán 3450 lett amikor megszuletett. A sulybecslesnek nem kell hinni.

Több markabol érdemes venni kicsi csomagot, mert sose, tudni előre, hogy melyik válik be. Első körben nálunk pl a huggies volt jó, aztan ahogy nőtt a libero. Pampers mindig mellé folyt. Unokatestvéremeknek meg pont az jött be

2017. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A drágább nem feltétlenül jelenti azt, hogy jobb is - én pl utántam a pampers legdrágábbját, a dm babylove-val meg semmi gond nincs
2017. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Es mi a helyzet a lidl tojours pelusrol,errol is hallottam egy ket jo dolgot.
2017. dec. 18. 09:13
 10/19 anonim ***** válasza:
Kezdesnek egy 22-dbos 1-est a korhazba, itthonra egy nagy csomag 1-est. Utána már kettes fog kelleni, de azt úgyis kapunk majd, így nem vettem előre. Pampers Premium Care, a fiammal is csak azt használom első naptó kezdve, ahanyszor probaltam mást megbántam, egyik sem olyan jó.
2017. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!