Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használható a felbontot...

Meddig használható a felbontott pelenka?

Figyelt kérdés

Szeptemberben született a babám és maradt pár darab pelenka az 1,2 méretből. Félretenném a kis tesónak, aki a terveink szerint 2020-ban születne.

Eláll addig a pelenka? Vagy inkább ajándékozzam el?


2017. dec. 21. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Pár darab? Én mindenképp elajándékoznám, mert sosem lehet tudni mikor esel teherbe megint. Az egy dolog, hogy 2020-ban tervezitek, de ugye ember tervez, Isten vegez. En 2007 re terveztem, 2015 lett belole...
2017. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan 20 db/ méret maradt meg. Kb 40 db.
2017. dec. 21. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár darab pelenka annyira olcsó dolog, hogy értelmetlen dolog lenne tárolni. Azt megértem, hogy kidobni nem akarod, de akkor add oda valakinek. Évekig tárolni szerintem hülyeség.
2017. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb elajándékozni, de egyébként bármeddig felhasználható. Ha mégis elteszed, tedd szorosan lezárt nejlon zacskóba, hogy évek alatt se porosodjon be. Más baja aligha lehet.
2017. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy megromlik :)

De a régi ruhákat is átmossa az ember mielőtt a tesóra adja

Így évek múlván nem lesz baja a pelusnak de csak nem olyan tiszta már.

2017. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz baja, ugyanis megköti a levegő nedvességtartalmát. Hivatalosan bontatlan csomagban is 3 év a minőségmegőrzési ideje. Én a szülés utáni betéttel jártam úgy, hogy megsárgult és gusztustalan lett, pedig két év sincs a gyerekeim között.
2017. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De bizony, megromlik:-) Megmaradt pár 6-os pelenka, odaadtam a tesómnak. Csakhogy a kisfia 4-es pelenka után lett szobatiszta. Visszakaptam a következő gyermekemnek. Nemrég néztem, meg van sárgulva, és keményebb is... nem épp bizalomgerjesztő. Valószínűleg megkötött valamennyit a levegő nedvességtartalmából.

Ugyhogy 2020-ig semmiképp ne tedd el, simán megronlik addig.

2017. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!