Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen nevek...

Szerintetek milyen nevek illenének a Kiss-Kovács vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Fiú- és lányvenek is érdekelnek.
2018. jan. 1. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért valamit írhatnál hogy milyen nevek tetszenek
2018. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem inkább magánhangzóval kezdődő nevek.

De igen, valami elképzelést írj!

2018. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Valami kulonleges nev illik hozza mert ezek a vezeteknevek nagyon atlagosak
2018. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami szép, normális, nem különleges név, mert a vezetéknév szépen hangzik, ne tegyétek tönkre.


Pl

Kiss-Kovács Regina

Kiss-Kovács Róbert

2018. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy milyen típusú nevek tetszenek nektek.

Én rövidebbet választanék, kettő max három szótagosat és inkább magánhangzóval kezdődőt.

Pl

Andor, Attila, Endre, Áron,

Anita, Eliza, Eszter, Éva


De ezer név van ami passzolna hozzá!

2018. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magánhangzóval kezdődjön a keresztnév, hogy jobban hangozzon.

De ha mégis mássalhangzóval, akkor semmiképp se kezdődjön Cs-vel, S-sel ZS-vel, mert az már kimondhatatlanul nyelvtörő, pl. Kiss-Kovács Csilla, Kiss-Kovács Sándor, Kiss-Kovács Zsombor.


Hosszabb nevet adnék, mert akkor megmarad a név dallama. Pl. Kiss-Kovács Szilveszter és Kiss-Kovács Patrícia.

2018. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Krisztina névről mi a véleményetek? A csengése nagyon tetszik, és bár szokatlan a hármas alliteráció miatt (na meg igyekeznénk elkerülni ezt a sok mássalhangzós kezdést), mégis érdekes. A Zoé is felmerült, de mivel nehéz kimondani, egyelőre hanyagoljuk.


Fiú nevekből egyelőre Artúr merült fel

2018. jan. 2. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

A Krisztina szép név nagyon, tényleg egyedül a KKK lehet sok, de talán nem annyira zavaró. Vannak sokkal elvetemültebb névpárok.


A Zoé nem is tetszik, és túl rövidnek is tartom. Ha kimondom a teljes nevet, Kiss-Kovács Zoé, valahogy nem az igazi, olyan semmilyen. Nincs karaktere a névnek.


Artúr, habár furcsa manapság (kb. mint a Flórián és a Fülöp, melyek szintén tetszenek), de szerintem teljesen normális név, mondjuk itt is szintén az a bajom, hogy ha kimondom a teljes nevet, valahogy nem az igazi. Nekem! Legalább nem a 128. Bence lesz a bölcsiben.

2018. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azokat írom amik rögtön beugrottak: Annamária, Adrienn, Dorina, Eszter, Lilla, Izabella, Melinda, Alexandra, Benett, Benő, Attila, Ernő, Gábor, Botond, Áloms

(ezekkel a nevekkel nagyrészt semleges vagyok, egy-kettő van ami tetszik, de ezek szerintem nagyon passzolnak)

2018. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!