Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartottál már gyerekednek...

Tartottál már gyerekednek pizsi partyt?

Figyelt kérdés

Hány évesek és hányan voltak?

Mettől meddig voltak nálatok.?

Bármilyen info jöhet ezzel kapcsolatban


2018. jan. 2. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivan? :D
2018. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi nem világos..?
2018. jan. 3. 05:39
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hallottál még olyat hogy a fiad vagy a lányod meghivja a barátait akik ott is alszanak?

Nyilvan kisgyerekekről beszélek.nem 17-18eveswkről

2018. jan. 3. 05:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, több alkalommal is, a két nagyobb lányom is voltak már a barátnőiknél (6, 5 évesek), pl. most szombaton a nagyobbik megy az egyik barátnőhöz.


Először tavaly tavasszal tartottunk, akkor volt a nagyobbik lányom 5 éves, 3 ovis társa jött át.


3-4 lány szokott lenni, az őszi szünetben volt, hogy összeszerveztem mindkét lánynak a barátait, akkor voltak itt az enyémekkel együtt 8-an egyszerre.

Nagy a ház, el tudjuk őket úgy szeparálni, hogy nem zavarnak minket, de tudunk rájuk figyelni.

Általában 18-19 óra után jönnek, reggeli után játszanak még és ebéd előtt, a délelőtti órákban visszük haza őket vagy jönnek értük.

Eddig éjfélig bírták legtovább ébren, de akkor is azért, mert takarodót fújtunk.

Kaját mindig megkérdezem a szülőktől, hogy mit szeretnek/ehetnek, akkor úgy készülök. De általában pizza, melegszendvics, spagetti, krumpli, husi szokott lenni, amit mindenki szeret.

Játszanak, társasoznak, mesét néznek.


Sok barátnő a szülinapi bulival kötötte össze tavaly a pizsibulit, a nagyobbik lányomnál szeptemberben én is így csináltam az egyiket, most tavasszal a középsővel is így fogom.

2018. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem, és nem is fogok.


Örülök neki, hogy munka után végre csak egy gyerekkel kell foglalkoznom, nem 10 másikkal is :D


Ő mehet barátnőzni, aholvá és amikor szeretne, pár órára átjöhet 1-2 barátja, de ennyi a maximum.

2018. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4Es!

Köszönöm a kimeritő választ!! :)

2018. jan. 3. 12:13
 7/7 A kérdező kommentje:

5Ös!

Én sem minden héten gondoltam!

De azért 1szer belefér..

Már régóta nyaggat a lányom hogy egyszer pár barátnője nálunk aludhasson. Ugyhogy hamarosan be adom a derekam..

2018. jan. 3. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!