Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik pelenka vált be nektek...

Melyik pelenka vált be nektek 4-es méret?

Figyelt kérdés
Eddig libero newbroon vettem, de most hogy 4-es kell a libero comfort mar nem jott be, igy a pampers slep and playt vettem. De olvasgattam hogy ez sokaknak nem valt be.
2018. jan. 10. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Én a Libero Comfort-ot használom, meglehetősen elégedett vagyok a minőségével! 53/F
2018. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk a zöld pampers jött be legjobban ebben a méretben.
2018. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4-es DADA tökéletes volt a nagyobb lányomnak, most rendeltem a kicsinek is, szerintem neki is jó lesz.
2018. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A libero comfortot és babylove-ot próbáltuk. Eleinte a libero nagyon bejött de bizonyos okok miatt úgy megindult a hízása, hogy rendszeresen kifolyt a pisi, már nem a lányom alkatára volt való. Itt próbáltuk a babylove-ot, ez nagyon bejött.
2018. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pamperst használunk, nekünk bevált. Nem szokott átázni, kibírja az estéket is.
2018. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Babydream,Müller saját márkás.megvagyok mindkettővel elégedve,kibír mindent :P és nem mellesleg akciósan 41 Forint darabja!
2018. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pamperst és Puffiest vettem felváltva. Nekünk nagyon bevállt mind a kettő.
2018. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nappalra a pennys bebelino, ez eléggé gumírozott, kényelmesnek tűnik, olcsó, gyakran kakil kicsiket, ezt nem sajnálom gyakran félig tele eldobni.


Èjszakára pampers prémium care. Pamut belső, jobban alszik, már nem cserelunk éjjel (1,5eves) pedig nagyon sokat pisil.

12-13orat is bír, téli butykost veszek ki alóla reggel :)

2018. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
***teli butykost*** :)
2018. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én liberot, de most vettem lupilusat (lidl), meglepően jó, illetve van pufies, az is bejött. Liberoból már az 5 méret kéne, utóbbiakból elég a 4
2018. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!