Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valami nyugtató, stresszoldó...

Valami nyugtató, stresszoldó nekem?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, kisfiam 3 éves. Nem egyszerű fél éven vagyunk túl, 3,5 hónapig hasfájás miatt nem aludtam éjjel, utána meg beindult 4,5 hónaposan fogzás, most ott tartunk hogy 1 hónapja 6-8 alkalommal fent van a kicsi és néha a nagy is megébred. Aludni az elmúlt 2 hónapban 1 óránál többet egyszerre nem tudtam. És egy éjjel max 3-4-5 óra sikerül. Kimerült vagyok, fáradt és így türelmetlen, ami sajnos sokszor a gyerekeken csapódik le. :( Tudnátok ajánlani valami olyan nyugtatót, nyugtató hatású készítményt amitől kevésbé lennék feszült? Tudom az alvás sokat segítene, de nem igazán megoldható, nappal is csak 20-30 percet alszik a kicsi. ÍGy valami olyasmi kéne , ami napközben segít hogy ne legyek annyira feszült.

2018. jan. 28. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kimerult idegrendszerre a nyugtato okozhat olyat is hogy agressziv leszel a tetejébe, csak ezt elfelejtik közölni.


Inkabb a logisztikán, segitségen filozz.

2018. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kedves anyuka! Nekem a magne b6 vált be és 10 p jóga reggel, este relaxációs zene. (Illetve, ha nem szoptatsz, igyál meg egy pohár vörösbort vagy boroskólát. Azért tettem zárójelbe, nehogy szétszedjenek. Ha szoptatsz, nem szóltam, csak egy tipp volt. Én karácsony környékén voltam szétesve nagyon, férjemmel január 2án iszogattunk kicsit, segített. Azóta nem ittam.)
2018. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En herbarias Valeriana kapszulat szedek. A gyerek nem, a munkahely inkabb stresszel. Szerintem jooooo! :)
2018. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Citromfű tea, Elevit3 tabletta, C-vitamin. Kérj segítséget. Ha tudod, hívd a nagyszülőket!
2018. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy le leszek pontozva :D

De most mit csináljak, ha tényleg annyira szét voltam csúszva, hogy egy ajándékba kapott 7 dl-s whiskeyből megittam egy whiskey kólát?

Én nem szoptatok, sajnos nem volt tejem, egy pohártól nem rúgtam be és ugyanúgy gondoskodtam a babáról. De tény, hogy az alkoholnak is van egyfajta szorongásoldó hatása, nyilván nem véletlenül írtam zárójelbe, mert nem akartam tényközlésként kijelenteni, hogy igyon, csak felajánlottam, mint eshetőség.

Nem azt írtam, hogy rúgjon be.

2018. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hiába van segítség, nagyi jön gyakran, de iszonyatosan kiborít a kislány, nagyon nehéz eset és ez a nemalvás kikészít. Tudnék aludni csak nem hagy. Próbáltuk a férjemmel, hogy lefekvés előtt mikor a gyerekek elaludtak megittunk vagy egy pohár bort vagy egy kis pálinkát, jó is volt, de ez sem megoldás, hisz utána éjjel ugyan úgy 6-8szor fent vagyok, nem alszok és ez kihat igencsak a nappalokra. Sedacur forte mellett döntöttem, remélem használ. Köszi a tippeket.
2018. jan. 30. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezen mentem végig. Egy dolog működött csak megfelelően: az alvás. Mindent végigpróbáltam, vényre kapható orvosságokat is, de alig volt érezhető hatásuk. Meg kell oldanod valahogy hogy legalább hetente egyszer végig tudd aludni az éjszakát, vagy tovább kell élned a panaszokkal.


"de iszonyatosan kiborít a kislány, nagyon nehéz eset" Mármint a fogzás miatt?

2018. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!