Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Varró anyukák, farsangi...

Varró anyukák, farsangi jelmez kérdés?

Figyelt kérdés
Varázsló lenne a gyerekem, egy köpenyre és egy kalapra van szüksége. Kalaphoz találtam egy jó leírást, filcből készül, szerintem meg tudom csinálni. Mehet a köpeny is filcből? Nem kap hőgutát? Nincs azért túlfűtve a suli, 20 fok lehet. Másik kérdés: textilfestékkel tudok rá aranycsillagot nyomdázni? Köszönöm, ha írtok!
2018. jan. 31. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Sokáig nem lesz rajta, szerintem mehet a filcből a köpeny. Én akrilfestékkel festettem textilre, abból van arany színű is.
2018. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Filcből borzalmasan fog kinézni. Valami saténból csináld.
2018. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
filc nagyon csúnya
2018. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az nem fura, ha filc a kalap és szatén a köpeny? Ráadásul lila kellene.
2018. jan. 31. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk nekem a filc kalap is fura egy varázslónak.
2018. febr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van facen egy olyan csoport, hogy: "Eredeti varró mamik" ott nézz körbe! :) Szívessen segítenek bármiben!
2018. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!