Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ilyen triciklije?

Van valakinek ilyen triciklije?

Figyelt kérdés

vagy milyet ajánlanátok ebben az árfekvésben? erre 3+ van írva, akkor 18hósnak még nagy? Vagy csak nem éri el a pedált, azért? (az nem baj, mert van rajta lábtartó).

Olyat szeretnék, amin van körbe védő, esetleg biztonsági öv, kosár, napellenző, lábtartó, és később levehető róla a lábtartó, a karfa, öv, szülőkar.


[link]


2018. febr. 1. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is néztem. Szerintem ár-érték arányban kiváló. Simán megveheted a 18 hósodnak, mert ebben max. tologatod (sokat babakocsi helyett használják), és hamar belenő.

Ráadásul teljesen gumi a kereke (nem habosított, meg gumi futófelületes, hanem gumi).


Sokat rágódtam hogy ezt, vagy a futóbiciklit vegyek a 2,5 éves fiamnak és abban maradtam, de a mozgás miatt a futóbicikli mellett döntöttem, de lehet, hogy egy egyszerűsített triciklit fog kapni, mert valszeg már nem lesz szüksége erre a sok extrára, ami ezen rajta van, amiket direkt az kisebbek miatt tettek rá. Úgyhogy szerintem érdemes beruházni rá.

2018. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2018. febr. 1. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van zöld színbe 1.5 éves volt a lányom amikor vettük neki.Most az öccse használja ,minden nap ebbe tolom a 22 hós fiamat amíg elérünk az oviig és bevisszük a lányt.

Nagyon bevállt .örülök ,hogy ezt vettük ,de amit te néztél is jónak tűnik.

2018. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!