Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugy, hogy 24bol 24et itthon...

Ugy, hogy 24bol 24et itthon vagyok megeri gellakkot csinaltatni?

Figyelt kérdés
Ferjemnek oly mindegy o szeret igy is ugy is :D Jovohetre szeretnek idopontot kerni az Idealba mivel mar nagyon regen voltam. Szemoldokot szoktam szedetni meg festetni, ez alap. A kormunknel szerintem az, hogy le legyen vagva, formara reszelve, ne legyen koszos. Nem tudom, megeri-e a 9 honapos lanykammal. Kb heti 1x mozdulunk ki az auchanba. Szeretnek valami plusz szolgaltatast is, kicsit kenyeztetni magam. Mit ajanlotok? Megeri a gellakk? Vagy inkabb masszazs? Ti mit szoktatok kerni?
2018. febr. 9. 15:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, megeri-e, a 9 honapos lanykammal vagyok itthon*
2018. febr. 9. 15:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó a géllakk, nem pattog le még a mosogatás, takarítás egyebek között sem. (Mondjuk én magamnak csinálom, ilyen szettet kaptam karácsonyra, de nekem nagyon bevált) Szerintem megéri ha te ettől jobban érzed magad, egy pici kényeztetés.
2018. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van nekem is lampam, de nincs hozza lakkom (szettet kertunk neten es csak a lampa jott, de visszautaltak a penzt :D) megeri ahhoz inkabb cuccokat venni?
2018. febr. 9. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem a kerdeshez tartozik, de megutotte a szemem, hogy soha nem mentek sehova ?

Hogy birod ki?

A gyereknek sem artana szocializacio, nekem ez annyira fura ...

2018. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs ki vigyazzon a gyerkocre. Baratok szoktak jonni hozzank.
2018. febr. 9. 15:34
 6/11 A kérdező kommentje:

En szeretek itthon lenni abszolut nem olyan unalmas, mint gondolod :)

Mult heten baratnom volt itt, azelott ferjem baratja a baratnojevel :)

2018. febr. 9. 15:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a penzt sajnalom ra, csak vacillalok, hogy melyik kezelest valasszam :) Melyik eri meg nekem :)
2018. febr. 9. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Levegőre sem viszed a gyereket naponta?
2018. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Jajj, ne már... Biztos viszi, de most azt nem erre értette :D hanem hogy olyan helyre nem mennek ahol a körmét nézik!
2018. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne érné meg? Ha neked úgy jobban tetszik a körmöd, akkor csináltass. Nekem műkörmöm van, sosem egyszínű, mindig valami jópofa mintát találok ki rá, mert nekem úgy tetszik. Jó, egy hónapja már dolgozom, de előtte itthon voltam két évig, és kb. pont akkor kezdtem el csináltatni, amikor a fiam megszületett (nyilván nem rögtön, talán 1-2 hónapos lehetett). Azt se látta senki, csak a családom, de én magam miatt kezdtem csináltatni, mert megtetszett.
2018. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!