Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az x-epil...

Mi a véleményetek az x-epil terhességi gyorstesztről?

Figyelt kérdés
Megbízható vagy esetleg gyakran félrevezeti az embert? Mikor teszteltettek vele?

2018. febr. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen korrektül mutatta a pozitív és a negatív eredményt is, sosem tévedett. Most pontosan nem emlékszem, hogy mikor, mert több, mint 3 éve volt, de asszem a menzesz előtt 1-2 nappal simán mutatta a terhességet.
2018. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az esetek 80%- ban eddig azt használtam.Mindig korrekt eredményt mutatott.
2018. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor negatív volt a teszt, mindig tudtam addig nézni, hogy belelássak egy száradási csíkot és feleslegesen reménykedjek.

Mikor végre terhes lettem teljesen jól mutatta. 8 nap alatt 3x teszteltem, mert kíváncsi voltam az erősödésre és gyönyörűen működött.

2018. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor negatív volt, szellemcsíkot se láttam rajta. A pozitív két nap késés után (akkor teszteltem először) gyönyörűen látszott már 10 másodperc után.
2018. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Remélem van valaki, aki olvassa még :) az x epil tesztről lenne egy kérdésem! Tegnapra nem vártam, de már csütörtökön jelentkezett ilyen nagyon de nagyon halvany rozsaszínes valami aztan péntek szombat meg volt majd el is múlt eppen hohy van valami barnásfolyasom(sose volt ilyen) csinaltam x epil tesztet tegnap este es a 2csik legaljan latszik valami de ne..ment vegig a vonal csak legalul...??!!!
2019. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!