Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7,5 évesen nem tud biciklizni....

7,5 évesen nem tud biciklizni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kismotort, futót utálta, szinte rá se ült. Tekerni tud pótkerékkel, ügyetlenül. Roller jól megy. Amúgy átlagosan ügyes mozgású, okos gyerek.
2018. febr. 19. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tennék semmit. Ha nem érdekli, nem lehet rá kötelezni. A mai gyerekek már nem szeretnek mozogni.
2018. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Futni kell mellette és meg kell tanítani pótkerék nélkül kétkerekűzni. Nem mindenkinek egyformán fejlett az egyensúlyérzéke.
2018. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Imád mozogni. Futni nem lehet mellette, kb egy csiga leelőzné :( ha nincs rajta pótkerék, rá sem ül.
2018. febr. 19. 12:33
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akar biciklizni, nem erőltetném. Ennyit tennék.
2018. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Miért erölteted????? HA nem akar, nem kötelezö biciklizni!
2018. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Biciklizés nélkül is remekül lehet élni, békén hagynám. Engem is mindig kinevették, hogy nem tudok biciklizni, ami rosszul esett, 9-10 évesen végül megtanultam, de sosem ment jól, 16 évesen ültem utoljára biciklin. Hasznát nem vettem volna soha, mert olyan dimbes-dombos városban laktunk, ami alkalmatlan a biciklis közlekedésre. Az Alföldön mondjuk érdemes megtanulni, de ha utálja, akkor úgysem használná később sem.
2018. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne eroltesd! Ha nem akar, hat nem akar. Ettol aztan semmi nem fugg. En is utalok biciklizni. Tudok biciklizni, de sose szerettem gyerekkoromban. Ahogy idosebb lettem, egyenesen megutaltam. Nem kotelezo dolog ez.
2018. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Egyik unokám kb 13 évesen kezdett el biciklizni. Addig nem kedvelte, mert nem ment neki. Ma huszonévesen az országot járja bicajjal.
2018. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Hogyhogy mit tennék, hát erőltetni biztos nem erőltetném. Miért lenne kötelező biciklizni? Egyébként én is 10 éves korom körül tanultam meg a nagymamám tanított egy egész nyárba beletelt.

Úgy írtad ki ezt a kérdést mintha a biciklizés valami kötelező dolog lenne. Főleg hét évesen...

2018. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Én 11 voltam amikor megtanultam, kb egy gyufásdobozt nem adtak értem, hogy ember lesz belőlem ilyen béna gyerekként.

Azóta van egy 250-es chopperem és más járművekre is jogosítványom, extrém technikai sportot is űztem huszonévesen.

Majd kinövi magát :)

36N

2018. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!