Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 és 2.5 évesnek ajánlanátok...

6 és 2.5 évesnek ajánlanátok jó omega3 készítményt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eskimokids
2018. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel az omegaban az Epa es Dha zsírsava fontos, igy aJunior Vital-t ajánlom, csak abban van még sok más vitamin is, de napi kétsozer adva, meg van a napi 500 mg dha+epa bevitel

[link]



[link]

Van poralakban is ami hígítható. Én egy evőkanálnyi vizben szikta. A kapszulát is feloldani és ugy gyorsan beadtam.azután isznak rá.



Ismerősöm sima élelmiszerbolti folyékony halolajat ad a gyerekeknek, annak még nem néztem az összetevőit.



Az eskimo kids natur az omega 3-al szerint nagy semmi, omega 6,7,12-re is szükség lenne. Igazi minősegi halbol keszült készitmény amiben omega 3 5 6 7 9 is van:

[link]

Csak ez nincs gyogyszertarban, netrol pedig nem merek rendelni, de az ára se semmi

2018. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eskimot adok en is
2018. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a neuro-vital komplex jónak tűnik és most néztem, magyar termék. A hétvégén fogok egy dobozzal venni, ment a like. Elnézést az off-ért!
2018. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Amennyiben a halolaj kapszula lenyelésekor, ill utána is erőteljes halszagot érzünk, akkor a termék nem kellően tiszta . A megfelelő tisztaságú készítmény szagtalan.

Célszerű kanalas olajat - és nem kapszulást - fogyasztani, ott rögtön érződik a szag.

Családban ezért fogyasztunk olyat, amely kanalas kiszerelésű, 100%-ban természetes összetevőjű, vadvizen (hideg vízi tengeren halászott), a világon egyedüli nyomon követhető halászatból származik, ahol a DHA érték magasabb. Amennyiben az EPA nagyobb, akkor gyengébb minőségű (vagy táppal etetet halakból készített) készítményről van szó.

2018. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vettünk neuro vital kapszulát, próbaképp. Nagyon hiányoltam, hogy 3 éves kortól ajánlják, de a bevétel mikéntjéről egy szó sem esik a tájékoztatóban. Egy 3 éves gyereknek sose adnék kapszulát a szájába, én úgy gondolom, hogy kapszula helyett mást kellett volna választani a gyártónak. A gyerekem ovis, úgyhogy én szétbontottam a kapszulát, a benne lévő port mézzel adom oda, de majdnem egy órát igénybe vesz, míg bele tudom könyörögni, így evés közben szoktam, amikor tud utána rögtön inni is. Nagyon büdös hal szaga van, az íze is ennek megfelelő. Pedig kifejezetten örültem, hogy magyar gyártmány, jó az összetétele, de sajnos így nem veszem többször ezt a terméket.
2018. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó hogy megosztottad a véleményt erről a termékről.
2018. márc. 7. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont forditva. Ami nem halszagu az a nem jo keszitmeny.

A vitalnak van por változata is.

A kapszulát en is kiszorom egy evőkanál vizben feloldom és egyből lenyelik a gyerekek. 3 napig menekültek előle, de pl a Robokids szirup elol és minden uj dolog elől is, azota pedig már kérik is, ha megemlitem, hogy hoznám a "baglyos eleséget"(mivel a madáreledelhez hasonlit igy ezzel a mesével irtam körbe)



A bevétel mikéntje nem a készitmény függvénye. Nálunk minden uj dolgot be kell vezetni mai napig. De felnottnel is ez megy. Pl uj dolog lenne a polipevés, én is menekulnék eleinte előle.

2018. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!