Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vélemények ezeknek a...

Mi a vélemények ezeknek a szavaknak a hallatán?

Figyelt kérdés

Császármetszés

Tápszer

Babakocsi

Cumi

Üveges bébiétel

Eldobható (nem mosható) pelenka


2018. márc. 3. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az jut eszembe, hogy ezek a gyereknevelés könnyítését szolgáló dolgok (nagyrészt).

Eldobható pelenka egyértelműen nagyban könnyítő anyuka dolgát, nem kell mosni csak kidobni és kész.üveges bébiételt is csak ki kell bontani nem főzni, turmixolni.

Babakocsi is kényelmesebb, mint hordozni, ölben cipelni. Annak is megvan a maga szépsége, de egy nagyobb baba már nehéz azért, így a babakocsi jobb lehet.

Cumi.. Valljuk be egyszerűbb a szájába dugni, mint órákig ringatni esetleg:)

Tápszer: az anyatej jobb a babának, de 1 tápszeres és 1anyatejes baba anyukájakénk erre is azt mondanám, a tápszeres táplálás könnyebb. Látod mennyit eszik a baba, nem kell méregetni, nem eszik össze vissza, kibírja a 3 órát, anyukának nem kell "koplalni", más is megetetheti...

Császármetszés... Hát ez nem biztos, hogy könnyebb a lábadozás szempontjából, de akkor ott könnyebb így világra hozni!

2018. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

1. Nagy hasi műtét

2. Műanyag

3. Kell

4. Ha a baba igényli, kell

5. Jó, ha van.

6. Tök jó, hogy van.

2018. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, a tapszer muanyag? Akkor mit adsz enni a babadnak ha nincd elég, netán egyáltalán nincs tejed?
2018. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

A mód ahogy a fiaim születtek

A táplálék amit szerencsére sosem kellett adnom nekik

Az első gyereknél még volt babakocsink de sosem használtuk, a másodiknál nem is probálkoztunk vele

Cumit nem használtunk soha

Üveges bébi ételt sem kaptak gyakran

Az elsővel eldobható pelust használtunk, a másodikkal moshatót

2018. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

- műtét, túlélés, félelem

- ha kell, kell, én meghaltam volna nélküle

- csak ne tolja rá a lábamra, és takarodjo a boltban a szűk folyosóról vele

- semmi nincs benne, nyugtathat

- finom, foghúzás után előszeretettel eszem :D

- praktikum

2018. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
13-as. Ne kelljen már magyarázkodnom.. A tejhez képest műanyag, ez volt az első ami eszembe jutott, akkor is ha neked nem tetszik.
2018. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

-ennek köszönhetem, hogy a lányaim egészségesen megszülettek

-táplálék, amitől tele lett a lányaim pocakja. Köszönik, remekül vannak (aki szerint hízlal, az nézesse meg magát nyakon felül)

-használati eszköz

-semmi bajom vele, amelyik gyerek igényli, rágja

-a nagy kihányta, amit ajándékba kapott, a kicsi pedig azt nem eszi, ami házi, így örülök, hogy van üveges

-hála érte, bár nagy környezet terhelés, de én lusta vagyok a világ megváltásra.

2018. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

- Csaszarmetszes: Eletmento esetben de jo, hogy vanra lehetoseg

- Tapszer: tok jo, hogy ga nincs tejem sem kell aggodnom, hogy a gyerekem ehenhal

- Babakocsi: rengeteg segitseget jelent, amikor a hordozas nem mukodik

- Cumi: fogzasra kivalo, szoptatas hianyaban segit kielegiteni a szopasi ingert

- uveges bebietel: nagyon fincsi (foleg a gyumolcsos), es jo, hogy van, ha hirtelen kell, vagy ha nem fogad el mast

- papirpelenka: kenyelmes megoldas, ami segit, hogy nyugodtabban aludjak


Most az elonyoket mondtam. A gyerekem huvelyi uton jott vilagra, tapszert a polcon latott tavolrol, 2 evesen meg szoptatom, cumit csak mostanaban kapott, mert latta masnal, es kerte ragcsalni, amugy nem cumizott sosem, most sem, a babakocsiban nem maradt meg, ezert hordoztam, parolo gepben keszitettem neki otthon az etelt legtobbszor, es ec-ztunk, reszben moshatoztunk (mar szobatiszta), ejszakara hasznalunk eldobhato pelenkat jelenleg, illetve a bolcsiben meg kerik.

2018. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Császármetszés: egy műtét, amivel kiszedik a gyereket, ha szükséges.

Tápszer: ha egészségileg indokolt, akkor szükséges

Babakocsi: ?? amiben beleteszik a gyereket és tolják, hogy ne kelljen cipelni..

Cumi: van cumisüveg, meg az a virágos izé a gyerek szájában.

Üveges bébiétel: szerintem általában utálják az ízét, de biztos van kivétel.

Eldobható pelenka: drága, de szükséges egy gyerekhez.

2018. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!