Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyámügynél névtelen bejelentés...

Gyámügynél névtelen bejelentést lehet tenni?

Figyelt kérdés
Rokonomat szeretném gyámügynél jelenteni ezért névtelenül szeretném.

2018. márc. 13. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Lehet. Miért szeretnéd ?
2018. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az már egy kicsit privátabb dolog, a lényeg hogy 7 éves a kissrácról van szó aki tiszteletlen és csúnyábban beszél mint a 16 éves fiam, szüleinél már jeleztem a dolgot de csak rosszabb lett a helyzet. Már nem lehet mit kezdeni a gyerekkel a szüleivel is úgy beszél mint egy szardarabbal.
2018. márc. 13. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, lehet, de ha névtelenül jelented fel őket, csak kimennek és beszélgetnek velük, nem fog történni semmi. Én is tettem, többször is, a szomszédban lakó cigány gyerekek miatt, de soha semmi nem változott.
2018. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Majd az iskola el fogja küldeni szakemberhez, ha nagyon problémás. Itt a rokonoddal tolnál ki, miközben lehet nem is otthon tanulja. Egyébként pedig, ha ennyire belekotnyeleskedsz, akkor vállald, hogy te jelentetted őket. És nem, az én gyerekeimnek nincs magatartászavaruk, mielőtt ezzel jössz.
2018. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Csúnya beszédért gyámügy??????
2018. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csúnya beszéd a legnagyobb ok, irtam hogy privátabb az ügy , egy csomó mindent nem írtam le amiért megtehetném.
2018. márc. 13. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát ezért kiröhögnének...ennyi erővel téged is jelenthetnének ha a 16 éves fiad csúnyán beszél.
2018. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!