Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 6hós babàm bekakil a...

Ha a 6hós babàm bekakil a repülőn màr a felszàllàsnàl, kicserèljem a gèpen a pelust?

Figyelt kérdés

Biztos sokak szàmàra hülyèn hangzik a kèrdèsem, ès lehet, nem is jò kategòriàba tettem, de kìvàncsi vagyok a tapasztalatokra. Egy hèt mùlva repülünk a picivel először, csak màsfèl òra az ùt. De kicsit aggòdok, miutàn a testvèrem elmesèlte az ő èlmènyeit.

Az ő babàja is èpp ekkora volt, amikor utaztak ès nagyon bekakilt. Elment kicserèlni abba a pici wc fülkèbe. Azt mondta szörnyű volt, a kicsi nagyon meg volt ijedve, vègig üvöltözött, alig fèrtek el, kìnlòdott vele sokat mire tisztàba tette. Fèlek, hogy rànk is ez vàr. Nagyon gàz ha kakisan hagyom ès a mellettünk ülőnek is megkeserìtjük a màsfèl òràs ùtjàt a bűzzel? :D jàrt màr ìgy valaki?


2018. ápr. 18. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kaki pillanatok alatt felmarja az érzékeny bőrét,úgy hogy nem a szag miatt kell aggódni.Ha nem 5-10 percen belül szállnánk le,én biztos megoldanám a pelenka cserét.
2018. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz!e Erre nem is gondoltam mèg, mert nem voltunk ilyen helyzetben, hogy esetleg ne birnàm rögtön kicserèlni. Mivel mondhatni tèli baba ( november eleje) , nem is igazàn kirandultunk eddig. :/
2018. ápr. 18. 09:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicserélném, nehogy már abban főjön szegény. Ha sír kicsit, nemajd, majd megnyugszik, 2 perc egy pelenkacsere.
2018. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
* nem baj
2018. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Bevallom rendszeresen repülők, és mindig attól rettegek, hogy nehogy kisbabás anyuka üljön mellettem akinek a babája végig sírja az utat. De még én is azt mondom, hogy ha nem leszállás előtt történik a baleset, hanem jóval korábban, akkor igenis menj a mosdóba, cseréld ki a pelust. Nem a szagok miatt, hanem mert a picinek a fenekét kicsípheti. Akármennyire nem szeretem a gyereksírást, de azt még jobban utálom ha a picinek még ha akaratlanul is, de fájdalmat okoznak. Jó tanács: Figyelj mert leszállás előtt 15-20 perccel jut eszébe mindenkinek, hogy pisilniük kell..Lehet akkor annyian várnak a wc-re, hogy nem jutsz be..
2018. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább üvöltse végig azt a 3-4 percet a szűk wc-ben, minthogy a kakában üljön egész végig.
2018. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen, köszönöm a vàlaszokat! Meg azt is hogy nem küldtetek el melegebb egtàjakra a hülye kèrdèsem miatt! :)
2018. ápr. 18. 09:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha 1,5 órát hagyod a kakiban, akkor is üvölteni fog, csak még szaga is van, meg a fenekét is kicsípi.

SZóval ne hagyd benne.

Egy textilpelenkát leterítve akárhol tisztába lehet tenni a gyereket, nem is értem, miért hagyná bárki a kakiban.

Én már kocsi ülésen is tettem tisztába, szóval bárhol megoldható.

2018. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten repültünk, hét hónapos a babám. Semmi gond nem volt, te se stresszelj rá. Mi direkt este repültünk, mielőtt felszálltunk cseréltem pelust, szerencsére a repülőn nem kellett. De ha észreveszed hogy bekakilt, akár az öledben is tisztába tudod tenni. (apuka is mellettünk ült, mi az ablak mellett, így idegen nem is volt a baba mellett, és picit több helyünk jutott. Felszállásnál szoptattam, hogy ne duguljon be a füle, abba bealudt, és már csak landolásnál ébredt fel (1:45 volt az út) visszafele ébren volt, szépen eljátszott a rágókájával, ha nyűgösebb volt, akkor cicire tettem, és megnyugodott.
2018. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó! Remèlem nekünk is ilyen szerencsès utunk lesz :)
2018. ápr. 18. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!