Vibrációs tréner?

Figyelt kérdés
Okozhat vetélést a vibrációs tréner?Tegnap voltam edzeni, éjszaka fájt a derekam, ma hajnalban hánytam gondoltam csinálok egy tesztet és pozitív lett.Viszont most elkezdtem vérezgetni😭.Nem tudom hogy mikor kellett volna megjönnie, mert nagyon változó a ciklusom előző 27 napos volt most 47. napon vagyok.Szóval lehet, hogy a vibrációs tréner a ludas?

2018. máj. 13. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mostanába kell megjönnie? Nem lehet hogy csak megjött a havi? Várj egy pár napot.
2018. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam sajnos nem tudom pontosan mikor kellene megjönnie...lehet hogy kémiai terhesség megint, mert sajnos volt már 2 alkalommal.Nem tudom, hogy a vibrációs tréner erős "rázása" okozhatott-e gondot ha esetleg baba lenne.
2018. máj. 13. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha próbálkoztok akkor én nem ajánlom a használatát.
2018. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!Több mint 1 éve próbálkozunk, mielőtt elkezdtem a vibrációs tréneres edzést elmondtam, hogy babát szeretnénk és hogy okozhat-e problémát ez a szerkezet, azt mondta az edző hogy nem.De most elbizonytalanodtam.Utolsó sajá tapasztalat, vagy hallottál valamit, vagy csak te is gondolod,hogy nem tesz jót?
2018. máj. 13. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérzel pozitív teszt mellett, akkor el kellene menned a sürgősségi nőgyógyászatra.
2018. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért a 47. napon illett volna már tesztet csinálnod előbb, nem gondolod?? Ha meg vérzel, akkor irány az ügyelet!!
2018. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 én olvastam valahol. Nem biztos hogy kárt tesz de ha van rá esély akkor én inkább nem kísérleteznék vele. Kb annyi cikket láttam arról hogy ártalmas mint annyit hogy nem, úgy hogy nem tudom.
2018. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

bizonyos betegségekben (migrén, magas vérnyomás, epilepszia, vesekő, epekő, trombózis, daganatos megbetegedés, stb.), vagy állapotokban (pl. terhesség) TILOS ezt a mozgásformát választani!


Néhány használatot kizáró betegség: ízületi gyulladások, porckorongsérv, súlyos szív-, és érrendszeri betegség, epilepszia, súlyos cukorbetegség, porckorongsérv, egyéb reumatológiai megbetegedés, térd-, és csípő implantátum, pacemaker, trombózis, rák, terhesség, súlyos migrén, retinaleválás.


Ellenjavallatok

súlyos migrén esetén – gyakori, indokolatlan szédülés – be nem állított magas vérnyomás/cukorbetegség, szív- érrendszeri betegségek esetén – műtét után – ízületi vagy bármilyen műtéti implantátum esetén – pánikbetegség, lázas, akut gyulladás esetén – súlyos porckopás esetében – epilepszia – epekő, vesekő (akutan), pacemaker, műtött sérv (porckorong) esetén – terhesség alatt – daganatos megbetegedés – trombózis – szívritmuszavar, szívbillentyű probléma – akut ízületi gyulladások (rheumatoid arthritis) esetén.


egészségedre.

2018. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Figyu,én terhes sem vagyok. Kipróbáltam húgomék új trambulinját,és 3 nappal hamarabb megjött tőle...ennyit erről. Ne rázasd magad!!
2018. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!