Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes járni tanuló babának...

Érdemes járni tanuló babának valamilyen járássegítőt venni? Pl. Játék babakocsit?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Gyógytornászként válaszolok.


Járni tanuló babát tilos járatni. Pláne magasba emelt kezekkel vagy hóna alá sálat téve.Hagyni kell,hogy maga álljon fel és araszoljon a bútorokba kapaszkodva,majd át egy másikhoz. Ha ez megvan,akkor! lehet adni neki babakocsit vagy bármit,amit tolhat maga előtt(egyenes hát,ne kelljen magasra nyújtóznia,ne lábujjhegyezzen). A bébikompp minden esetben tilos,ha tetszik egyeseknek,ha nem. Ki lehet guglizni,miért.


Nem szerencsés-enyhén szólva-ha az állás,járás megelőzi a mászást,esetleg az ki is marad.

2018. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A babakocsi már csak azért sem jó egy járni tanuló babának, mert megpróbálna megtámaszkodni rajta mint egy járássegítőn, de nem tartaná meg a súlyát és hatalmasat zakózna szegény.
2018. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Mi vettünk neki FP járássegítő vízilovat, ezt tologatva indult meg igazán.

Semmi gond nem volt, semmi baj a fiamnak.

2018. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

Ha esetleg nem érkezik elegendő válsz itt az én régi kérdésem.

2018. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már lépeget egyedül is csak sokszor tolja maga előtt a lakásban a saját nagy babakocsiját, emiatt gondoltam, hogy akkor már inkább egy kicsit tologasson.
2018. jún. 18. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam hónapokig tologatta meg húzta maga után a bébitaxiját. Már pár hete önállóan lépkedett mikor kapta, attól még nagy kedvence volt. Szóval szerintem igen, ha már lépked önállóan amúgy is. Csak még eleinte csak sokszor esik, inkább olyat vegyél, ami megtartja, ha rátámaszkodik. Abban nem vagyok biztos, hogy a babakocsik mind olyanok.
2018. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel már jár egyedül, érdemes. Akár babakocsit, akár bevásárlókocsit, amibe tud pakolni. Rengeteget játszanak vele a gyerekeim, a 3,5 éves ugyanúgy mint a másfél éves.
2018. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, vegyül! Lányom nagyon szereti, igaz csak a játszóházban játszik vele, de ott mindig. Én otthonra bébitaxit vettem neki, azt is tudja állva tologatni és a babakocsiját is (nem borul fel vele), mindennap tolja a játszótéren.
2018. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!