Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Zénó név tényleg ennyire...

A Zénó név tényleg ennyire kicseszés lenne a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Nekem is, apukának is nagyon tetszik. Szerintem nem "kutyanév", és speciel felnőtt férfinak is el tudom képzelni.

Elég szélsőséges véleményeket hallottam eddig, de kíváncsi lennék, hogy mások hogy vélekednek a dologról.


Vállalható név, vagy csak kiszúrnék a fiammal?


2018. jún. 26. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
2018. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Vallahatobb mint egy Rodrigo vagy Romario..

Szerintem semmi baj a Zenoval.

2018. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem jutott volna eszembe egy kutya rola, ha nem irod, szerintem nem kutyanev.

Szerintem nincs vele semmi baj, jo nev.

2018. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is vállalható.
2018. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem szörnyű név, és igen tönkre is tehtnéd vele a fiad gyermekkorát...

Nekem nem kutya jut eszembe, viszont felénk a dakoták adnak ilyen nevét a gyermeküknek..

2018. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Egy gyurmafilm-figurát hívtak így, mely a Szeszélyes évszakokban szerepelt, nem? Tényleg elég idióta név.
2018. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Hát nem sértésként írom, de a név hallatán egy dobermanra gondolok rögtön. Amúgy is elég furcsa név.

Nincs más Z betűs név, ami szóba jöhet??

2018. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem teljesen jó, vagány pasinév. Nekem tetszik. Semmivel sem gázabb mint egy Benett vagy Noel, csak legalább nem minden harmadik fiút hívnak így.
2018. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Zénóról nekem se egy kutya jutna eszembe, hanem mint ahogy írták, volt egy ilyen mese figura

nem hülye név, csak érdekes, meg kellene szokni, így hogy nem hallja minden nap az ember elég fura

viszont tényleg barátságosabb mint a mai divat nevek

Raul, Rikárdó, Ramirez, Krisztiánó

kolis vagyok/voltam... mikor össze kellett írni egy névsort csak pislogtam, a hülyébb nevek nem jutnak eszembe, de nem lehet eldönteni, hogy most pl mikor a gyerek bemutatkozott hogy Bigyusz most az becenév már, vagy a rendes neve

egy Zénó sokkal emberibb, mint egy ilyen brazil szappan operából vett divat nevek, amit csóri gyerek 6 éves koráig se kimondani se leírni nem tud majd

2018. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem bunkóságból, de azonnal kutya ugrott be, amikor még el se olvastam azt a részt.
2018. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!