Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevek vannak amik...

Milyen nevek vannak amik megfelelnek ezeknek a kritériumoknak?

Figyelt kérdés

-legyen normális, nem mint pl. Dzsenifer, meg ilyen cigányos nevek. Meg legyenek normálisan írva.

-lány név kéne.

-ne legyen tucatnév

-ne legyen öreges, mint pl. Erzsébet, meg Ilona, meg ilyenek.


Ennyi. UI.:37 hetes kismama vagyok, és még mindig nincs ötlet.



2018. júl. 28. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Nálam működik a gugli, nézegesd, iderakom

[link]

2018. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne mondd már,hogy nem jutott még eszedbe megnézni a jelenleg anyakönyveztethető nevek listáját vagy egyebet.Fontos,hogy menjen a vezetéknévhez is.


[link]


Itt meg tudod nézni,hogy melyek(voltak) a leggyakoribb nevek az elmúlt pl.5 évben.

2018. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Lemaradt egy link.

Itt tudod megnézni,hogy mennyire gyakori.


[link]

2018. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Zorka, Adél, Emese, Izabella, Dalma, Kinga, Patrícia, Adrienn, Regina, Nikolett, Diána, Alíz, Borbála, Tamara, Villő, Janka, Zsanett, Szonja, Eliza, Ivett, Zita, Lujza, Karina, Dorottya, Linda, Bernadett, Veronika, Antónia.
2018. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Számomra mondjuk sem az Erzsébet, sem az Ilona nem öreges név. Szóval ez szubjektív. A gyakoriságot meg tudod nézni, hogy az adott évben mit adtak a legtöbben.

Kedvenc neveim (szerintem egyik se cigányos, egyik se gyakori és nem is öregesek, én speciel egy öreg nénit sem ismerek ilyen névvel): Annamária, Antónia, Kornélia, Johanna, Karolina, Bernadett

2018. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Ami most így hirtelen eszembe jut, és nem öreges, se nem tucat:

Ildikó, Anikó Julianna, Adrienn, Andrea, Klára, Beatrix, Henrietta, Patrícia, Borbála, Enikő, Emőke, Tünde, Marianna, Annamária, Karolina, Karina, Valéria, Ingrid, Eszter, Szilvia, Bernadett, Friderika, Franciska, Diána, Katalin, Ágnes, stb.


És szeretném megragadni az alkalmat, hogy előre megköszönjem, hogy nullára lepontoztok mindenkit, aki nem nektek tetsző neveket ír, ahogy megszokhattuk a "neves" kérdéseknél.

2018. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
73%
Utolsónak: Az én nevem Anikó a tesómé pedig Ildikó😅🤗😂
2018. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
4. 5. 6. engem is Bernadettnek hívnak. 😀🤗
2018. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normális. A tucatnev megint olyan, hogy lehet első az országos listán, a környezetedben meg egy sincs.
2018. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányunk lesz, Izabella vagy Bella lesz :)

Szerintem szép is, nem a leggyakoribb, nem olyan kirívó, de nem is öreges.

De még nem tudjuk mi lesz a pici :) Fiú neven még agyalunk.

2018. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!