Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tsmt-hez nagy labdát, gördeszk...

Tsmt-hez nagy labdát, gördeszkát, billenőpadoz Nyíregyházán honnan vehetek? Esetleg netről?

Figyelt kérdés
Szeptemberre kellene. Rendes gördeszka jó? Vagy ez valami speciális? A nagy labdát ismerem. Csak még a méretet nem tudom,hogy mekkora kell.
2018. aug. 2. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Sima görszka amire rátud feküdni a kisgyerek. Labdát dechatlonban vettük olyat amiről nem ér le a lába. Padot jofogason vettem.
2018. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy az előttem szóló írta, a gördeszka a szokásos átlagos. A labdára nekünk azt mondták, hogy 90 centiméteres kell, nem lehetett venni sehol, így megvettem a 85 centiméterest, teljesen jól működött. Nyilván nem mindegy, hogy mekkora a gyerek, az enyém 8 hónapos volt. Billenőlap sem volt akkor kapható, mi csináltunk egyet kényszerből házilag. Ez rövid távon lehet csak megoldás természetesen, ha minden kötél szakad. Aztán már lehetett volna rendelni is tőlük (BHRG alapítvány), de mi a második tornasor után már nem kaptunk harmadikat, így nem kellett. Remélem, nálatok is hamar hoz majd eredményt. Szerintem nagyon jó módszer, pedig elsőre eléggé kételkedtem, csak jót tudok mondani és másoktól is csak jókat hallottam
2018. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,utánanézek!
2018. aug. 2. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy jó széles gördeszka legyen. Én rendeltem.

Billenőlapot is netről.

Labdát a decathlonből.

2018. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!