Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születásnapi ajándékot milyen...

Születásnapi ajándékot milyen értékben illik adni?

Figyelt kérdés

Meghívták a kislányomat egy kis barátnője 3. éves születésnapjára.

Milyen érékben illik ajándékot venni? Mi az alsó és a felső határ? Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. aug. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az anyagi helyzetet enged. Én 3-5e között gondolkodnek
2018. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mi a szabály, de én ilyen esetben 5000,- körül szoktam vásárolni, kísérő ajándékokkal együtt. Pl egy könyv, mellé valami kornak megfelelő finomság, díszítés.
2018. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a te kislanyodnak is volt szulinapi zsurja? ha igen, akkor olyan ertekben vinnek ajandekot, amilyenben kb o kapott a most visszahivo kislanytol.

ha nem volt, akkor 4-5000 ft kore tennem az ajandekra szant limitet.

2018. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
2-3 ezer körül vennél neki. Akár egy dolgot, akár több apróságot.
2018. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor jól gondoltam, én is 5e körül saccoltam. Az enyémnek még nem volt tartva, első gyerek, nálunk meg nem volt szokás anno.
2018. aug. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!