Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennétek 2 éves kislánynak?

Mit vennétek 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva lesz a szülinapja, mindenki minket kérdez, mit vegyenek neki, minek örülne, de még azt sem tudom, tőlünk mit kapjon :D sok játéka van, de panelban lakunk, véges a hely... leporellókat fog kapni tőlünk, tortát, és valószínűleg elmegyünk az állatkertbe, de azért valamit még vennék, ezért gyűjtöm az ötleteket... a dédik helyett is nekem kell majd venni, szóval jöhetnek az ötletek, hátha ihletet kapok :) köszönöm
2018. aug. 5. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ennyi játék bőven elég, illetve az élmény főleg jó ötlet. Én nem vagyok híve a sok játék felhalmozásának, amivel aztán 5 percet játszik, amíg tart az újdonság varázsa, majd a polcon landol, vagy a tárolóban.
2018. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
csak a leporellót írtam, az mellé azért még kéne valami. A nagyikról meg dédikről nem beszélve :S
2018. aug. 5. 16:03
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Duplot.
2018. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez bőven elég. egy 2 évest nem kell lenyűgözni. de amúgy a duplo jó ötlet. vagy valami logikai játék, annak legalább van haszna
2018. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

logikaiban mikre gondolsz? formabedobója van. nem igazán vagyok képben a játékokkal.


De amúgy, írjátok, hogy elég... mi az elég? egyedül a leporellót írtam, hogy tőlünk kap, de ott vannak a mamák, dédik. Nem vehetünk neki mindannyian könyvet...


Megablocks-unk van, de nem játszik vele

2018. aug. 5. 16:47
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
az az elég, hogy egy 2éves nem fogja nézni, hogy jaj Mari mamától meg nem kaptam semmit, na nem is megyek majd el a temetésére. ha már most elhalmozod minden (nagyrészt úgyis feleslegessé váló) játékkal, akkor mi lesz később?
2018. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Puzzle, kocka kirakó nem foglal sok helyet.
2018. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes amit itt egyesek írnak. Nálunk természetes, hogy kap valamit a gyerek a szülinapjára tőlünk és a nagyszülőktől is. Az összes ismerősömnél is így van. Ez valami gyakoris furaság, hogy ne kapjon ajándékot a gyerek.

A duplon kívül még kaphat nagy méretű babát, gyurmát, pár darabos kirakót, nagy méretű gyöngyfűzőt, képeskönyvet, színezőből is van neki való (nem túl részletes, pl. egy egész oldalon egy nagy állatka és színezheti egy színnel).

2018. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is észrevettem már... na mindegy, én veszek neki, más meg nem vesz.

Az ötleteket köszönöm, több is van, amit használni fogok :)

2018. aug. 5. 17:15
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Dédik nevében gyerek ágyneműt vettem most már a fiam egyedül alszik a szobájában. Mellé volt kettő hot wheels autó.

Egyik nagyszülőtől lego duplo állatfarmot másiktől megablocks garázs volt az ajándék

Tőlünk mesekönyv állatos és autós imádja ezeket mutogatni.

Fiamnál nem volt az, hogy megkapott valamit és ennyi elfelejtette. Garázst napi szinten használja autókkal ugyan ez a legoval is.

2018. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!