Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés

Tudom sokan azt gondolják majd, hogy Istenesék miatt hívnák így a fiúnak, de már kb 2-3 éve tetszik nagyon az Ádin név. Gyerekkorom óta az Ádám a kedvenc fiú nevem, de a páromnak az nem tetszik. Ezért is esett az Ádinra a választásunk.

Nem kellene mások véleményével foglalkoznunk, de nem szeretném, hogy azt gondolják a sztárokat majmoljuk. Mivel nem hétköznapi névről van szó így gondolom ez elkerülhetetlen.


2018. aug. 15. 20:25
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Fiúnkat*
2018. aug. 15. 20:26
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az Ádám sokkal jobban tetszik.

Győzd meg a férjed, hogy úgyis Ádinak fogjátok becézni, az n-t egyébként is lehet, hogy majd sokan félreertik.


Én nem foglalkoznek más véleményével, ha nektek ez tetszik, akkor ez és kész.

2018. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Most azt fogják gondolni, hogy tőlük az ötlet. Pár év és lecseng.

Ha tetszik adjátok ezt a nevet.

A nagymamám (ő még az a korosztály, aki szereti a neveket gúnyolni) egyből azt mondta, hogy ÁÁÁ Dinka lett a neve. Ezt csak azért írom, mert nekem eszembe se jutott volna.

2018. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Elég bugyután hangzik,nem is tudom,olyan erőltetett.De az a lényeg,hogy nektek bejön.
2018. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy mindenki azt fogja gondolni, hogy miattuk adod te is neki ezt a nevet. :)
2018. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
2018. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Erőltetett, ronda, és 100 %, hogy elkönyvelik, Csobot Adél után szabadon...
2018. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek tetszik szerintem nyugodtan adjátok,nem mindenki ismeri Isteneséket,és nem is körülöttük forog a világ más is adhatja azt a nevet mint ők. Például húgomnak 12 hetes a kisfia,Nataniel-nek hívják ebbők adódóan Nátán-nak becézzük,eddig senkinek akinek elmondta nem az ugrott be elsőnek(legalábbis nem mondták) hogy Istenes Bencének is így hívják a gyerekét.
2018. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ádám szép Ádin nagyon nem... nem férfias kicsit se.
2018. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti mindenki azt mondja majd hogy miattuk. Mint mikor Sebestyén Balázsék felkaptak ezt a Benett nevet
2018. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!