Volt más is így?

Figyelt kérdés

Szóval lassan belépek a 38. Hétbe. Holnap rakom össze a kórházas csomagot. Sajnos mostanra sikerült mindent beszerezni. Párom sokat dolgozik. Meg most hétvégén csinalunk helyet mindennek.

2. Baba.

Tegnap, hogy vásároltunk, meg még ma reggel be voltam zsongva, hogy úr isten vegre pakolhatok, meg lesz minden stb stb.


De mostanra meg olyan pánik jött rám. Meg sírógörcs. Hogy igaz, hogy 1x már vegig csináltam, de most tudatosult bennem, hogy megint végig kell. Ráadásul már ha csak rá gondolok h netalán császár lesz, már attol pánikolok.

Meg az, hogy tényleg nem sok idő, és már nem csak a kislányom lesz, hanem 4 en leszünk. Meg hogy majd h lesz az összeszokás. Hogy lesznek a napok.

Komolyan kisebb pánik van már rajtam. Más is volt így? Hogy vezette le a stresszt?



2018. aug. 26. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még csak 18 hetes vagyok a másodikkal, egyelőre tök rózsaszínnek látom, hogy majd itt lesznek ketten és milyen cukik lesznek együtt. 😊 Viszont szerintem teljesen természetes a riadalmad, főleg, ha esetleg a nagy nehéz baba volt hasfájással, szeparációs problémákkal, stb. A császártól én is félek, vabc-re készülök (szinte) minden áron.
2018. aug. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!