Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnénk a barátnőm...

Gyereket szeretnénk a barátnőmmel. Ő szülné meg. De hogyan tudjuk megoldani a megtermékenyítést? (Nem kérek jelentkezőket! ) 36/28 nők vagyunk.

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
89%
Nem erre van a spermabank meg a mesterséges megtermékenyítés? Csak kérdezem.....
2018. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
68%
Kaáli intézetet keressétek fel Budapesten, Szegeden, Győrben, Miskolcon illetve Pécsett van intézete ha jól tudom
2018. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2.es! Csak úgy tudom, hogy ott meddő nőkkel foglalkoznak. Vagy nem?
2018. szept. 6. 17:52
 4/21 A kérdező kommentje:
Szivesen olvasnám azok válaszát, akiknek hasonló problémájuk volt, és megoldódott, hogy hogy csinálták. Köszönöm!
2018. szept. 6. 17:53
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Meleg barátunktól vett apermát fecskendővel beadtuk. Ennyi.Lányunk lett.
2018. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen helyzetben teljesen kizárt hogy természetes úton egy fiúval?
2018. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
94%
Nem csak meddő nőkkel foglalkoznak ott:) Rengeteg kiskapu van, ne féljetek utána érdeklődni!
2018. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem is tudják az ilyenek mekkora sérülés lesz a gyermeknek, hogy két nő neveli fel. És az a legszebb, hogy amikor valaki ezt kimondja fel vannak hàborodva és próbálják bizonygatni a sajátjukat meg hogy azok hülyék akik így gondolkoznak, mint én is.

Pedig rohadtul nincs ez rendjén hogy ez megengedett. De ma már mi nem? Beteg világban élünk! Végtelenül elszomorîtó. Na pontozzatok le, más "értelmesre" úgyis képtelenek vagytok...

2018. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó.

Hát egyedül is nevelnek az emberek gyereket. Nem tudom az mitől lenne bármennyivel rosszabb, mintha két nő nevelne fel egy gyermeket.

Nem értem milyen károsodása lenne csak mert nem egy hanem két nő!


Kérdező! Sajnos nem tudok válaszolni kerdésedre. De biztos klinikáknál kell érdeklődni. Bár nem tudom nálunk végeznek-e ilyet! Ha semmi nem jön össze, próbáljatok kitalálni vmi "artalnatív" módot!


Drukkolok nektek !!!!

2018. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
11%
Szerintem olvasd el megyeszer az általános iskolai biológia könyv ide vágó részeit.
2018. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!