Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves kislányomnak születésna...

6 éves kislányomnak születésnapi party-t tartunk. Jó ez a menü a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán ezeken kívül is nagyon-nagyon megköszönök minden tippet, ugyanis sosem csináltunk még gyerekeknek party-t, mi sem voltunk, mi nyitjuk ezt a hagyományt úgymond.

5-8 éves gyerekek lesznek, vegyesen lányok és fiúk.


A torta egy kastély formájú mindenmentes epertorta lesz, illetve lesz még mellett egy kisebb csoktorta is. Rendeltem még sajtos rudakat. Ezek fixek már.


Amit még gondoltam, hogy csinálok:

- Ízesített túrós sonkatekercs

- Játékos formájú pizzafalatkák és mini szendvicsek (pl maci, cica, szivecske, mosolygós fej, nyuszi) - ebből többféle ízvariáns

- ropi, chips, almaszirom

- zöldség falatkák

- néhány apró pékáru

- gyümölcsök ilyen módon: [link]


Italnak gondoltam gyerekpezsgőt a koccintáshoz, illetve almalevet, narancslevelet, szőlőlevet, cukormentes kólát, szénsavas vizet, szénsavamentes vizet


Bármilyen kiegészítés jöhet, ami szerintetek jó, szeretném, ha igazán szuper lenne ez a nap mindenki számára.


Amit még megemlítek: végigkérdeztem az összes szülőt, egyik gyereknek van laktózérzékenysége, a többieknek semmi és egyikük sem diétázik. Ezért a mindenmentes torta és persze amihez kell sajt pl szendvicsek az mentes sajtból fog készülni.


2018. okt. 30. 16:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nem baj, ha marad, csak legyen elég és ne maradjunk cikiben. A férjem úgyis nagyon sokat eszik.
2018. okt. 30. 16:08
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

A túrós sonkatekercset hagyd, a szendvicsek és a pizza fog fogyni.


Illetve hagyd a cukormentes kólát is, elég a gyümöcslé. Nálunkbalhé lenne, ha a kicsik bulijánkoffeines ital lenne felszolgálva.


Én a chopset is hagynám, helyette elég a ropi meg az almaszirom. Sőt, én almaszirmot és pattogatott kukoricát szolgálnék inkább fel. Jobban értékelik.



Nálunk a gyümölcsnyársnak volt a legnagyobb sikere.

2018. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk az icipici fasìrt fogyott meglepő mértékben, meg a falatnyi pogácsák.

Szuper buli lesz ez chips és kóla nélkül is.

Még eszembe jutott: nálunk apuka keverte a koktélokat, a különböző gyümölcsleveket lehetett vegyesen kérni, néhány előre kipróbált variációnak adtunk fantázianeveket. Célszerű kisebb pohár, mert végigpróbálják mindet! Imádták.

2018. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Chips, kola kizarva, 6 eves, nem 16 !
2018. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

6 éves fiamnak volt fasirtgolyó, pizza falatok, mini pogácsa.

Banán, narancs, ananász kiwi volt felkockázva. Üdítő fanta narancs, rostos alma, barack.

Volt koktél pult ahol, gyümidarabok bubis vagy mentes víz volt szörppel csavaros szívó szállal.

Ezen kívül volt hidegtál az a felnőtteknek de volt, hogy a gyerekek is ettel róla.

2018. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%
Jók ezek, de általában mindig hasonló van, szerintem csinálj egyedit. Például vegyél kenyeret és szalonnát és süssenek szalonnát, lehet pillecukrot is. Lehetne ilyen nomádos parti.
2018. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Üdítőt ne adj nekik, mert megbetegszenek, elég a csapi víz.
2018. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Lol! Nagyon cuki vagy! A lehető legegyszerűbben csináld! Ne bonyolítsd! Pizza, sültkrumpli, csike falatok.. sok édesség! Ilyen kicsiknél az a “lényeg” Ne felejts kis édességes zacsikat összeállítani hazamenéskor add oda mindenkinek külön! Kocsiba hazafele imádják azt túrni! Szülők meg majd úgyis hüledeznek: Te jó ég mennyi vacak édesség! Hahahaha! Viszont a gyerekek imádni fognak! Ami a lényeg!
2018. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Ezek jók, én colát nem adok a gyereknek, más se szeretném ha adna neki.
2018. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi a baj ha nem adok colát? Ezért ki a nyavaja pontoz le??? Szánalmas primitív ez a gyk!!
2018. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!