Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van János nevű rokona,...

Akinek van János nevű rokona, az nem is tudja sz. Rjankónak becézni a gyerekét?

Figyelt kérdés
Vagy igen?

2018. nov. 9. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Bakker, most komolyan nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek..?! :DDD
2018. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sírva nevetek :D:D
2018. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát haljak meg én ezt nem értem
2018. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ne nézzetek debilnek. Imádom a gyermekem. De főleg pelenkacserekor szoktam pl. törpe kis szarjankónak nevezni kedvesen. Esküszöm, kedvesen. Apósom viszont János, így erre ügyelnem kell.

Csak kíváncsi lettem, más is van-e így.

2018. nov. 9. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
miért becézné úgy valaki a gyerekét? amúgy meg szerintem nem gáz. végül is senki se nevezi a Jánosokat Jankónak, szerintem.. tiszta béna. mondjuk alapból a név is az, meg ha lejancsizzák az is
2018. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Haver oldja meg jól. Béla a neve, simán Béláimnak szólít minket. Anyám Gézának szólította a fiúkat és férfiakat, ha kicsit is piszkálódni akart velük (sose derült ki, hogy Mézgáné Paula vagy Hofi anyósa ihlette (jobban...), működött és kész. A mesterem szerette időnként Margitnak szólítani az értetlenkedőket. Persze nőt képen is alig láttunk. Egyik arcot gyerekkorában mindig Pityunak szólította az apja, ő meg ugyanúgy visszapityuzta, ebben is maradtak. Azután is, hogy megtudta, hogy ez a korai Szaros Pisti fedőnév emberek közt használatos (családdal összemosolygós) változata. A történeteitek pikantériája, hogy apa is, fia is János.
2018. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan név amit ne lehetne csúfolni.Ak8 csúfolódni akar az fog is.
2018. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs János nevű rokonom, de soha eszembe nem jutott, hogy a (most 5 éves) gyerekemet sz.jankónak nevezzem bármikor is.

De ezzel az erővel: akinek van Mátyás ismerőse, az nem nevezi kakamatyinak a gyerekét????

2018. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Én néha kakimatyinak nevezem a gyerekem. Meg megkérdezem tőle, hogy szaros-e a pelus? Sőt, olyan rémes anya vagyok, hogy amikor kiesett a kezemből a telefosott pelenka és minden tele lett sárga áldással, b*zdmegeltem egyet. Remélem valamelyik puncslelkű, virágszagút fingó ősanya most rám küldi a gyámügyet...
2018. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontosan, nyolcas. Kakamatyinak is szoktuk nevezni.
2018. nov. 12. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!