Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc női nevetek?

Nektek mi a kedvenc női nevetek?

Figyelt kérdés

Kisbabát várunk, kislány lesz.

Azért szeretném kérni a ti kedvenc neveiteket, mert párommal hiába nézegettük a neveket igazán egyik se fogott meg minket, és hátha így olvasásra rátalálnánk az igazira!

Minden féle név jöhet, különleges és hagyományos is.

A vezetéknév kétszótagú B kezdőbetűjű és e betűre végződik.

Köszönöm előre a válaszokat!



2018. nov. 12. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Zóra, Róza, Blanka, Azura, Arabella, Bettina, Cinka, Detti, Debóra, Eliza, Ené, Elena, Flóra, Gréta, Hédi, Helga, Izabell, Iza, Ivett, Jáde, Janka, Julianna, Kolett, Karina, Karolina, Lotti, Lara, Liliána, Lea, Lenke, Lujza, Mercédesz, Margaréte, Nikol, Norina, Odett, Olívia, Panka, Patrícia, Rita, Rella, Szofia, Szandra, Viola, Veronika, Villő, Valentina, Vanessza, Vanda, Valéria, Zsolna, Zselyke


Remélem tudtam segíteni! :)

2018. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Dóra Virág Nikolett Zsuzsanna Katalin Regina Eszter Edina Brigitta Bettina Dominika Krisztina Evelin Stella Nikol Boglárka Mária Adrienn Alexandra Borbála Klaudia Anna Petra Bianka Klára Johanna Dorottya Tamara Csilla Fruzsina Emőke Katalin Zsófia Aranka Orsolya Nóra Leila Csenge Kinga Lilla Anita Floransz Pálma Kata Mónika
2018. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sára-jelentése hercegnő, uralkodónő

Noémi-jelentése gyönyörűségem

Nekem fontos a név jelentése is, de még nagy kedvencem a Róza név is.

Sok egészséget és boldog babavárást!

2018. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy kettő név elnyerte az én és párom tetszését is ;)
2018. nov. 14. 17:43
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Megszabad tudni melyikek? :)
2018. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A ti válaszaitok alapján már egy szép kis listát is összeállítottunk: Alíz, Léna, Olívia, Júlia, Rebeka, Izabella, Emília, Elena, Janka, Lotti, Viola, Dominika Borbála, Kinga, Zsófia, Johanna, Sára.

Van még 3 és fél hónapunk az érkezéséig remélem addig sikerül a választás! :)

2018. nov. 15. 08:24
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Judit a kedvenc nevem.
2018. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi márciusra várjuk a picit, és nenkünk is kislány lesz. Mi is elég nehezen tudtunk dönteni, a mi vezetéknevünk elég gyakori, úgyhogy próbáltunk kicsit különlegesebb nevet választani. Ami a férjemnek tetszett, az nekem nem annyira, vagy fordítva, ami meg ugymond jól hangzot az nem tetszett, ami mindkettőnknek tetszett az meg nem illett a Kiss névhez. Végül a Kiss Daniella mellett döntöttünk, mert az minden szempontból megfelel.

Leírom amik nekem még tetszettek:

Valentina Dominika Angelika Klaudia Annamária Izabella Linda Kinga Nelli Fanni Bella Gréta Flóra Dalma Eszter Réka Dóra Anna Maja Lara Kira Noémi Viola Kiara Laura Zoé Lea Éda Regina Debóra Alexa Liliána Alexandra Lelle Villő

2018. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Látom már régi kérdés, de mi lett végül a neve a picinek?:)
2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönjük mégegyszer mindenkinek a választ!

Rebeka Zoé lett a neve :)

2020. jún. 24. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!