Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Graciella név?

Hogy tetszik a Graciella név?

Figyelt kérdés

Valami különleges nem hétköznapi nevet szeretnék a születendő gyermekemnek adni.

Ha nem tetszik kérlek kulturáltan fogalmazd meg a véleményed!! Köszönöm.


2018. dec. 6. 23:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A hangzása olyan, mint amikor nagyapám tüsszentett. Nekem nem tetszik.
2018. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Te is nézed az Esmeraldát?😂

Szörnyű egyébként. Különleges, nem hétköznapi nevet találsz bőven, de ne ilyenbe gondolkodj! Gondolj arra, hogy szerencsétlen gyerek lesz egyszer felnőtt is...

2018. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a garancia jutott róla eszembe. Nem tetszik, ne haragudj.
2018. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Olyan, mintha tüsszentenél, miközben kimondod a Gabriellát:/
2018. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem annyira bejövős, de a te döntésed. Inkább mondanám az Ellát, Gabriellát, stb., én félnék tőle, hogy mindig félre írják vagy félre értik a kislány nevét.
2018. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Ez a név az "Esmeralda" telenovellából ismert. Szép név, de nem Magyarországra való, hanem latin területekre.
2018. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Buriné ***** válasza:
57%
Én azt nem értem és ettől vagyok rosszul amikor megkérdezik más véleményét arrol hogy mit szoltok ehez a névhez.Uram atyám nem mind1 ki mit mond?Te gyereked ugy nevezed el ahogy akarod
2018. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem lenne rossz. Esetleg a Grácia név nem tetszik? Én szeretem a nem hétköznapi neveket, de szerintem ez már kicsit túl feltünő nem jó értelemben. A Gráciát javasolnám, az se hétköznapi, de sokkal barátságosabb, nem túl sok mint a Graciella.
2018. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nevétől lesz különleges egy gyerek. Neked mindig az lesz, idegeneknek meg sose.

Kérlek vedd figyelembe hogy egyszer fel fog nőni, egyszer be fog mutatkozni egy állásinterjún, bankba fog menni számlát nyitni. De akár csúfolhatják is, óvodában, iskolában, szimplán csak a neve miatt.

2018. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerinem meg azt adj neki ami neked tetszik es nem masnak.Az en gyerekemnek sem hetkoznapi neve van.En nem szeretem a tucat neveket,most hulyen hangzik amit irok de en mar altalanos iskolas koromban en eldontottem h en kulonleges nevet szeretnek adni majd a babamnak..En azt akartam h ha meghalljak a nevet akkor tudjak h o az, de peldaul egy Lilla vagy Adrienn eseteben nem tudnak.Egyre jobban elterjedt a kulonleges nevek es ez igy van jol :)
2018. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!