Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Benedek vagy a Dominik a...

A Benedek vagy a Dominik a szebb nev?

Figyelt kérdés

Nem tudunk a ketto kozul valasztani,mindket nevet nem akarjuk adni neki.

Melyik lenne szebb es komolyabb nev amit felnott es iskolas koraban sem szegyellne?

Nektek tetszik valamelyik? Ha igen melyik?

Nyugodtan irjatok ha nem tetszik es hogy miert


2018. dec. 29. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a Dominik sosem tetszett, ugyh a Benedekre szavazok. Okot nek tudok írni, egyszerűen nem tetszik, és elég gyakori is. Mondjuk a Benedek is, de nekem a Benedek szép nev.
2018. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Esetleg a Barnabás
2018. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Egyiket sem kell szégyellnie. A Noel, Rikárdó és hasonló proli neveket inkább.

De ha választani kell, akkor a Benedek nekem jobban tetszik. De legyen Benedeknek anyakönyvezve, ne Bencének (ettől persze becézhetitek Bencének), mert a Bence egy felnőtt, felelős beosztásban dolgozó ember neveként nagyon hülyén hangzana.

2018. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Barnabas biztos hogy nem lesz csak a ketto kozul vacilalunk.

Nekem is jobban tetszik a Benedek es komoly nevnek talalom de kivancsi vagyok a kulso velemenyekre is.

Utolso igazad van, Bence nekem sem tudik annyira komoly nevnek inkabb kisgyerekeknel meg oke de ha felno akkor nem annyira.

Koszonom a segitsegeket

2018. dec. 29. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Még 1 Benedek szavazat. Amúgy a kisfiam Bence, nem hiszem hogy hülye név egy felnőttnek. Egy fősulis tanárom volt Bence, kb 60 volt, orvos. Jól állt neki az a név.
2018. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Dominik nem elég férfias hangzású az i betükkel, meg benne a "mini"-vel. Kicsit tájidegen is, bár már eléggé elterjedt.

A Benedek szép!

2018. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek is a megerositest.

Szep a Bence nem is igen, lehet hogy nekem azert tunik komolytalannak egy felnott ferfihoz mert csak gyerekeket ismerek akit Bencenek hivnak, ettol fuggetlenul allhat jol neki persze

2018. dec. 30. 01:05
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a Dominik kobban tetszik.

A Benedek nekem pápa név. 😊 Na meg még egy Beninek becézhető név.

2018. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Dominik tetszik nekem is egy pap jut eszembe a Benedek nevrol😊
2018. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azert jit eszetekbe az mert egy filmbe volt egy Benedek atya nevu pap😅
2018. dec. 31. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!