Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kapott fiatok 8. születésn...

Mit kapott fiatok 8. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Fiamnak 31-én lesz a 8.szülinapja és tanácstalan vagyok. Karácsonyra kapott legót, társast. Most valami élményre gondoltam pl.kirándulás vagy valami program. Szerintetek jó ötlet? Vagy maradjon a kézzel fogható dolog?
2019. jan. 3. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tőle függ. Én az ő korában inkább a kézzel fogható dolgonak örültem, talán azért mert az ilyesmiket olyan elillanónak éreztem.
2019. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiam ps4 et kapott, ez volt a vágya
2019. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Májusban lesz 8. Valószínűleg egy nintendo switchet, egy biciklit es egy 5napos wellneszezést fog kapni.
2019. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

decemberben volt 8 éves.

Kapott egy Tokió királya társasjátékot, smashers figurát (ready2robotot is szeretett volna, de azt meghagytuk az angyaloknak a fa alá), gyúrható műanyag kakit (fene sem érti, miért jó, de az összes gyerek csak ezzel akart játszani, ezt akarta b@$zkurálni), csokit, pénzt könyveket (Geronimo Stilton, Híd Terabithia földjére)

2019. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

élmény: nem adnék szülinapra... kicsit olyan, mintha kivételes dolog lennie elmenni kirándulni :o Oké, egy "szülinapi korcsolyázás" belefér, de nem mint ajándék, hanem csak mint "a nagy nap" része, hogy minél jobban teljen. M is elmentünk étterembe ebédelni, mert méiscsak szülinapja van... de ez nem ajándékként volt tálalva, hanem pusztán úgy, hogy "na, akkor ünnepeljünk".


Szülinapra, ünnepre max olyan ajándék-élményt tudnék elképzelni, amire amúgy nincs keret vagy lehetőség. De ilyen kicsi gyereknél van egyáltalán ilyen? Mert felnőttnél pl egy tesztvezetés valami vágyott járgyányon, vagy egy versenyautós körözés, esetleg egy bungee-jumping... de egy 8évesnek azt mondani, hogy most a szülinapi ajándékod az, hogy moziba/állatkertbe/kirándulni megyünk, az olyan semmilyen. Mintha máskor nem mennétek... vagy ha mentek máskor akkor meg már nem is különleges dolog az ő ajándéka.

2019. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Böbe1990 ***** válasza:
Mi telefont és tabletet vettünk neki/kapott.Nem rossz ötlet a kirándulás vagy vmi más programm de az inkább csak a szülinapja részeként hogy jól érezze magát a nagy napon, nem mint ajándék szerintem.
2019. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nyáron volt 8éves,és Ausztriába,a Family Parkba mentünk el,egész napos program volt,régóta vágyott oda,nagyon boldog volt :) Viszont most tél van,így az kilőve.Az én fiam imád koncertekre járni,jó pár kedvence van,így sokszor azokra is megyünk,az is felejthetetlen élmény.Ha esetleg a te fiadnak is van kedvenc együttese,és lenne a közeljövőben valahol,az is egy szuper ötlet/meglepi lehetne szerintem.
2019. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!