Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pénteken akik számlára kapják...

Pénteken akik számlára kapják meg kapják a gyest?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy pénteken utalják, hétfőn megkaphatjuk.
2019. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dr az utalás mert 1 nap?

Ha utalnak az aznap megjön nem?

2019. jan. 29. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem

Egy nap elindítják az utalásokat, másnapra érkezik. Mindig is így volt. És hétvégén áll a pénz, ezért ha pénteken utalbak, hétfőn van a számlán.

2019. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érdekes.

Ha én utalok vagy nekem utalnak kb 1 óra az utalás

2019. jan. 29. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne ezen a 2 napon múljon már... Hétfőn kapjuk.
2019. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden hónap második munkanapján érkezik.

Van pár bank, ahol szombaton is van utalás, akik ott vannak, megkapják szombaton (ne kérdezd melyik bank, nemtom) de pl az otp nem tartozik közéjük.

2019. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te indítasz egy utalást, annak max. 4 óra az átfutási ideje. Az más kérdés, hogy hamar feldolgozzák, akár 10 percen belül is ott lehet a pénz. Kivéve ha bankzárás előtt utalsz, az akkor is csak másnap kerül jóváírásra.

Na most, a Gyest-családit több ezret küldenek ki egy nap, tehát nem lehet feldolgozni 1 óra alatt. Én 9 éve kapok családit, mindig is így volt, hogy a hónap első munkanapján utalnak, második munkanap van a számlán.

2019. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak hétfőn lesz számlán. A 4 órás utalás a segélyekre, családira, gyesre, gyetre nem vonatkozik. Egyébként, ha akarnák, akkor meg tudnák oldani, hogy az utalás napján levehető legyen számláról. Gondoljatok bele, mennyi ember kap 10-dikén fizetést, jó sok, mégis jóvá tudják írni nekik aznap!
2019. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Fizetést is több ezret küldenek ki minden hónap 9-dikén és aznap jóváírják, mert a kormány kötelezi őket. A segélyeket és társaikat is jóvá írnák, ha a kormány azt akarja.
2019. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdező megnyugszik, hogy ma már rajta van a számlán.
2019. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!