Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annabella nevrol velemeny?

Annabella nevrol velemeny?

Figyelt kérdés
Nagyon regota tetszik ez a nev, de sajnos a vezeteknevhez nem igazan passzolna (Davodi). Szerintetek azert hasznalhato vagy keresnetek mas nevet? Esetleg Annabella Viktoria? Vagy ez igy mar tul hosszu?
2019. márc. 9. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem passzol a vezetéknévhez,viszont inkább ne legyen 2.neve,az úgy már nagyon hosszú és kicseszés vele
2019. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Nekem is tetszik, szerintem illik a vezetéknévhez is, de a Viktóriával már zavaróan hosszú lenne a neve.
2019. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Dávodi Annabella Viktória


Nagyon tetszik nekem, gyönyörű így egybe az egész.


Picit hosszú és bonyolult, de benne van a határban!


Nagyon jó választás! 👌👌

2019. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem szívem csücske, de attól még normális név. Szerintem nem üti azért annyira a vezetéknevet sem, bár biztos lenne nekem jobban tetsző :), de ez is abszolút vállalható. Másik nevet viszont nem adnék hozzá, úgy már túl hosszú, meg az Annabella eleve egy összetett név.
2019. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem passzol. De a Viktória ne legyen mellé.

Nekem az Annabell alak tetszik.

2019. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha neked tetszik, simán add, szép a vezetéknévhez. De második névvel szerintem ne tolj ki a gyerekkel. Nekem is nagyon hosszú nevem van két keresztnévvel. Mikor elsőben betűkártyákból kellett kirakni a nevemet az összes Tóth Anna meg Kis Kata az udvaron volt már, én még mindig az első vezetéknevemen szenvedtem...ez így megmaradt, és azóta is nyűg az egész. Davodi Annabella, szerintem ez így gyönyörű ahogy van.
2019. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szuper így : Davodi Annabella

De a Viktória nem kell ... az már kicsit erőltetett a másik hogy hosszú tehát kiszuras

Tapasztalatból mondom , Nikoletta Krisztina vagyok .... nagy szívás hivatali helyeken szerződéseken aláírni ....

2019. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a thriller jut eszembe róla,az Ansbell című film.😅Nem adnám a gyerekemnek!
2019. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lányom Annabell :) Nekünk mondjuk rövid a vezetéknév.

De a Dávodi hoz is teljesen jó, miért érzed hogy nem passzolna?

2019. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az Annabellről már az emberek többségének az Annabell horrorfilmek jut eszébe.
2019. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!